ADELINA CALL CENTER

Країна: Україна
Регіони роботи: Київ, Львів, Ровно, Харків

Перегляди: 196031
Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має можливість отримати адміністративну посаду в Adelina Call Center. Завдяки програмі Adelina Business Class, а також цілеспрямованій внутрішній політиці компанії з розвитку персоналу, вся наша команда, що управляє, в тому числі, ТОП-менеджмент, на 95% складається з колишніх операторів-консультантів, які пройшли всю необхідну підготовку, навчання та практику. Ми уважно ставимося до думки співробітників, у тому числі колишніх, про роботу в Adelina Call Center і намагаємося відстежувати всі відгуки про компанію. У випадку, якщо у Вас виникли спірні питання, які, на Ваш погляд, потребують їх негайного вирішення, просимо писати на електронну адресу [email protected]. Таким чином, ми зможемо оперативно відреагувати та сприяти швидкому вирішенню Вашого питання.

Відгуки про компанію «ADELINA CALL CENTER » Усього: 172

Фильтр за регіоном:   Усі   Київ   Львів   Ровно   Харків