Отзывы о работе. Черный список работодателей

Всего в наличии около 100000 компаний и 500000 отзывов

ПАН ЛОГІСТИК, ТОВ

Другие названия: Компания «ПАН Логистик»
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Рейтинг компании:
  • Рейтинг 1,80/5,0

Просмотры: 34
Описание деятельности:
01 янв 2018Опубликовано 23 часа назад Водитель грузовика кат Е, 20т 20 000 грн. ПАН ЛОГІСТИК, ТОВ Транспорт и Логистика проверено Регион:Киев Контакт:Анастасія Телефон:+38XXX XXX XX XX показать Сайт:panlogistic.ua откликнуться без резюме Работа в Водитель грузовика кат Е, 20т полная занятость Вимоги до кандидатів: Водійське посвідчення категорії «Е»; Досвід роботи від 2-х років; Досвід роботи з напівпречепами типу "Рефрижератор" Знання доріг України. Дотримання норми витрати дизельного палива; Знання облаштування вантажних автомобілів іноземного виробництва; Відповідальність, дисциплінованість, самовіддача в роботі, порядність. Ми пропонуємо: Стабільну роботу у постійно розвиваючій компанії; Офіційне працевлаштування згідно КЗпП України; Офіційну, високу заробітну плату, без затримок від 16 тис.грн.; Нові автомобілі марки «SCANIA»; Власне СТО, АЗС, кімната для відпочинку водіїв, душові кабіни Наш офіс знаходиться поруч зі станцією метро Голосіївська. СТО за Одеською площею с.Новосілки Контактное лицо: Анастасія

Отзывы о компании «ПАН ЛОГІСТИК, ТОВ» Всего: 1