Андрій Марчук

Інші назви: Інтернет-магазин "Флюгер Пласт"
Телефони: +380 964 090 265
Ел. пошта: [email protected]
Країна: Україна
Наше підприємство займається виробництвом і реалізацією вентиляційного та опалювального обладнання: побутових і промислових вентиляторів, опалювальних котлів газових та електричних, труб для каналізації, холодного і гарячого водопостачання. Головну увагу ми приділяємо якості та безпеці товарів. Багаторічні традиції, найвища якість продукції, вдало підібрана команда консультантів - це той рівень обслуговування, на який Ви можете розраховувати, звертаючись в ПП "Флюгер Пласт". З 2002 року ми - офіційний ексклюзивний представник таких торгових марок: -Hardi; -Bahcivan; -Kospel; -Viessmann; -Kisan. Наша торгова марка FLUGER - це оптимальне співвідношення доступної ціни та високої якості вентиляційного обладнання. Ми пропонуємо торгові поставки побутових та промислових вентиляторів. У нас в наявності широкий асортимент вентиляційних решіток та анемостатів. Ласкаво просимо на наш сайт: https://fluger.com.ua/

Відгуки про компанію «Андрій Марчук» Усього: 0

На жаль, про цю компанію поки не додано жодного відгуку.