Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 20.09.13 19:09

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Вінниця, Фрунзе 4. Офис 150

Автор(-ка): Дана Sky (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: офис-менеджер
Дата співбесіди: Вересень 2013 г.
Корисність відгуку: 2 - 1 = +1

Було весело на лекції

В першу чергу хочу подякувати всім,хто залишив відгуки про цю горе компанію. Я також зіткнулась з проблемою пошуку роботи. Була на співбесіді та одній лекції. Після лекціїї я поспілкувалась з тією людиною, яка мене запросила на зустріч...і все як було в відгуках....50 грн за матеріали, 3 лекції...Сьогодні я прослухала першу лекцію, але прийшовши додому, поцікавилась що то за організація...я була шокована.Я перечитала ваші відгуки і прийшла в жах...як я могла повестись на таке......50 грн хоч і не великі гроші, але все ж шкода.. Я вирішила повернути гроші назад і мені це вдалось . Придумала історію про зламаний ключ від квартири, що не можу попасти в середину(гроші , карточки, запасніі ключі, документи...все в квартирі)...Попросила повернути гроші, щоб відновити ключ, сказала, що через кілька годин повернусь назад. Звісно я не повернулась і не повернусь. Всім ,хто потрапив на гачок-співчуваю, а іншим бажаю бути трішки уважнішими та цікавитись організаціями в інеті.