Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 29.04.14 09:52

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Хмельницький

Автор(-ка): оле (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2013 г.
Корисність відгуку: 3 - 1 = +2

привітні

Ну що сказати.
Прийщов на співбесіду. На запитання до адміністртора, чим займається ваша компанія: вона відповіла - я не уповноважена на це відповідати, і взагалі я тут тільки адміністратор, все запитаєтесь у свого керівника. Ще навіть співбесіди не було - а я вже мав керівника. Керіника звати: Пахнюк Любов Іванівна.
Жінка вже старшого віку. Теж зомбована. Запросила на співбесіду, в кабінет, де одночасно було від 6-10 столів, і всі зразу проходили співбесіду. Явище відверто противне!
Прошов співбесіду, казали передзвонять ввечері того ж дня. І що ви думали. Дзвонить мені ця Любов і каже: "а вам цікаво, як пройшла співбесіда. Ми ретельно відбирали і ви пройшли відбір, з чим я вас і вітаю". Каже приходть в середу на 11:30 із паспортом і двома фотками.

Ну от, вирішив я почитати про цю шарашкіну канторку, благо у Хмельницькому їх валом, і шанс наступити на граблі такої дуже великі.

Як я і думав, це типовий мережевий маркетинг, із яким я зарікся взагалі мати справу після того як мій знайомий мене ломав приєднатися до Емвей.

А на співбесіду йти не збираюся: все одно кінець цього всього я бачу один. Рано чи пізно я звідти все одно б пішов.