Відгук про роботодавця «Клиника Ульяны Лущик, Клiнiка Уляни Лущик, Клиника Здоровых Сосудов» Добавлен: 12.08.14 09:04

Основна назва: Клиника Ульяны Лущик, Клiнiка Уляни Лущик, Клиника Здоровых Сосудов
Інші назви: Клиника здоровых сосудов, Ульяна Лущик,
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: 044-467-63-98
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально... »
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Лікар
Дата початку роботи: Липень 2014 г.
Дата звільнення: Серпень 2014 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2

Робоче місце.

На роботу можна влаштуватись без проблем. А якщо Ви і правда, хороший спеціаліст - візьмуть з руками і ногами. І тоді починається найвеселіше. Схеми лікування "авторська методика і дуже складна комбінація" яку Вам, як лікарю не розскажуть, але скажуть "Ви повинні робити в/в ін'єкції, так як Ви лікар" ( тому що медсестри постійно звільняються і ти не встигаєш їх навіть запам'ятати, а ті що є - не можуть попасти вену і пацієнти приходять до Вас на прийом з перев'язаними руками, тому що сьогодні їм уже "5-9 раз намагались попасти у вену" Так і не попали. Якість наданих послуг - нікого не цікавить, головне утримати клієнта. Це не медицина, це бізнес. Клініка, в якій люди з мед.освітою - це головний лікар, УБ і...все! А що ви хотіли? А для чого лікарі в лікарні? Чим менше розуміють і знають працівники, тим легше вести "лохотрон" людей. Про місце психолога. Ви будете психологом у всіх вікових категоріях, логопедом, масажистом, санітаркою. Не залежно від набутої вами освіти. УБ прийде і розкаже Вам, чим саме Ви повинні займатись на психотерапії з конкретним пацієнтом і як часто. І на цій психотерапії без проблем можуть бути присутні так звані "стажери" ( не оформлені на роботу,без досвіду роботи поміники-психолога, яких Ви підготуєте для заміни Вашого місця). Не важливо в якому напрямку психотерапії Ви працюєте - ви будете і арт-терапевт, і психоаналітиком, і т.д. і гіпнозом займетись з неврологічними хворими у яких епі-активність мозку. В день ви проведете близько 5-7 занять, одне за другим, не маючи права вирішити доцільність даних занять для конкретного пацієнта. А потім через місяць, два (залежить від індивідуальних особливостей), коли з Вашим здоров'ям щось трапиться і доведеться піти на лікарняний - Вам УБ розкаже - що лікарняний її не цікавить, і Ви не маєте права залишати пацієнтів, що б з Вами не було, і як взагалі Ви могли собі таке позволити, як піти на лікарняний? А неважливо, що Вам не заплатили ні зарплати, ні авансу, нічого. Вона ж невинна, що "пацієнт не задоволений лікуванням і не оплатив лікування" Грошей нема, коли будуть - не знаємо. Робота - в кращому випадку на ставку, яка рівна мінім.зар.платі. Якщо поважаєте себе і хоч трошки відповідаєте кваліфікаційному рівню своєї професії, якщо Вам важливий результат вашої роботи, як лікаря, і оплата Вашої праці - не тратьте свій час тут. Нічого, крім "яскравих вражень" Ви не отримаєте. А для тих, хто сумнівається про все написане тут і нижче - що ж перевірте) Потім, гарантую, і Ви приєднаєтесь до наших відгуків.