Відгук про роботодавця «Клиника Ульяны Лущик, Клiнiка Уляни Лущик, Клиника Здоровых Сосудов» Добавлен: 25.08.14 09:59

Основна назва: Клиника Ульяны Лущик, Клiнiка Уляни Лущик, Клиника Здоровых Сосудов
Інші назви: Клиника здоровых сосудов, Ульяна Лущик,
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: 044-467-63-98
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально... »
Автор(-ка): Имя (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2014 г.

хм....... але колектив був чудовий. а корпоративне - безкультурря ( я про уляну та її шестірку)

для майбутніх працінкиків "клініки" Уляни Лущик:

присвячується тим, кто перед тим, як піти на співбесіду, пошукав інформацію в гуглі.
Вас запросили на співбесіду в "чудову клініку"! вас чекають за адресою Вільямса, 4.
О, яка радість, вас беруть на роботу! заробітня платня не менше 3000. відпустка 24 дні. офіційне працевліштування.
І ви в пастці!
а тепер і почалося саме цікаве!
ви вважаєте себе спеціалістом? та невже! ви потрапили в цю клініку рівня небес, не менше, щоб набратися хоч якогось досвіду! Валентина Володимирівна Леонова вас навчить як працювати, що робити! Вона ж виконавчий директор! Вона все знає! Вона і психолог і лікар і логопед і фізіотерапевт!
звикли до поваги, того, що вас поважають як людину і спеціаліста? у вас є чудова можливість відчути себе розумово відсталим! віднині у вас позиція дурника, який не має право дихнути без дозволу Уляни Богданівни і Леонової Валентини.
ви не так давно прийшли в клініку? хочете звільнитися? ще не пройшло три місяці? чудово! звільняєтесь за статтею, як той що не пройшов випробувальний термін! з записом у трудову книжку!
хочете відпустку - клініка не буде підстроюватися під вас! За кордон? У вас уже є віза? ви попереджали за півроку? не брешіть! ви нікому нічого не казали! у вас є вибір - звільнення за статею або лишитися на роботі в цей час!
в клініці не можна не пити спиртного ні курити! вважаєте це нормальним? гаразд! але їсти і пити чай теж не можна! за цим слідкує ососбисто Уляна Богданівна! ви сказали, що зробили це, коли у вас не було роботи? Да? я яке у вас "навантаження"? що робите в клініці? За що вам плятять грощі?
Ви поспілкувалися з колегою в коридорі, або не дай Бог зайшли в чужий кабінет? ви відволікаєте від роботи! Штраф 1000 грн.!
навіщо стільки адміністраторів?! щоб слідкувати за працівниками! Ви дуже повільно працюєте! Всі адмінстратори можуть це підтвердити! Вони весь цей час бігали за вами і підганяли!
Плануєте щось на свята? забудьте! в клініці особливий графік! як сказала Уляна Богданівна! нема пацієнтів? зовсім? не хвилюйтеся, вам знайдуть, що робити! але всі мають бути на роботі!
Постійно поливають брудом ваших коллег? вони зовсім не компетентні! ох, Валентина їм всім зробить, всіх навчить! не хвилюйтеся! Ви наступний! Ви нічого не знаєте, ви нічого не вмієте! ваш рівень нижче плінтуса!
У вас вища освіта? згодом будете підлогу мити!
На п`ятихвилинці оголосили - всі їдемо в Европу! яка радість, яке чудове керівництво!
хочете поїхати - робіть швиденько паспорт! давайте грощі на запрошення!
на вас вже заказаний отель і літак!
За декілька днів до поїздки - не всі заслужили! поїдуть тількі кращі!
Ви хочете зарплату перед поїдкою? вважаете роботу без грошей рабством? ви звільнені! нікуди ви не поїдете!
гроші за поїздку вирахують з вашої платні!
Їдуть справді тільки кращі працівники - Уляна Богданівна,її чоловік, її син і Валентина.
хочете хоч якісь грощі? перед Паскою? всі грощі пішли на Европу, а бо ще щось, знайдуть на що! нічого не чекайте!
звільняєтесь? ви ж винні клініці як земля колгоспу! у вас стільки штрафів! ви спортили багато обладнання, а ви за нього матеріально відповідаєте! у вас багато штрафів! вперше про це чуєте? все буде вираховано з вашої платні! на руки ніхто не отримав більше 1500 гр.
настал найчудовіша мить у вашому житті - трудова у вас на руках, копійки кинули як собаці кісточку. підрахували скільки отримували в кінцевій сумі? майже мінімалку!
пройшов час, ви вже забудете що було, і випадкова зустріч з колишньою коллегою - виявляється вас звільнили, за те що щось там зробили! що зробили - нікто не знає і ніколи не дізнається! А Уляна Богданівна тим, що лишились ще й погрожує - звільнила 5 і більше звільню!