Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 10.10.14 21:38

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск

Автор(-ка): ліда (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2014 г.
Корисність відгуку: 20 - 2 = +18

немає)

той же самий сценарій....подзвонила запросили на співбесіду...прийшла заповнила анкетку...і теж вечором подзвонили і сказали що пройшла співбесіду...треба прийти на стажування...я погодилась...ходила 4 дні і ніяк не могла допитатись в так званого керівника що мені треба буде робити і чим саме займається їхня компанія...на офісі ніякої вивіски тільки на дверях на простому а4 напис ЄВРОСТАР...обіцяли золоті гори..поїздки за кордон...самі розказували про себе як їм було погано і як все добре і навіть дуже стало після приходу в компанію..дали якусь літературу і попросили 50грн...тільки на 4 дні якась тітка проговорилась що компанія називається тієнс...вона читала лекцію...до кінця я не сиділа вийшла і попросила свої гроші назад моя "керівник" щось дового хотіла запитати чому так...чому ви йдете ви ще нічого не дізнались...але всеж таки віддала гроші...НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦЕ ЦЕ ПОВНИЙ ЛОХОТРОН...даремно потратила стільки часу...не розумію як можна бути такими людьми ..обманювати людей погано)))