Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 03.12.14 15:52

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Полтава, Фрунзе 21

Автор(-ка): Євгеній (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Помічник керівника
Дата співбесіди: Грудень 2014 г.

Привітні люди

Почну з того, що я вже домовлявся на співбесіду раніше, проте не пішов, не получилося. Запам'ятав прізвище "Лещенко". Другий раз зателефонував 095-71-463-71, ніхто слухавку не брав, мені перезвонили пізніше, вона запитала: "А ви на яку посаду". Насторожило те, що начальник не знає яку він(вона) вакансію пропонує. Домовилися про співбесіду, насторожило ще те, що начебто така вакансія і не зайнята була ніким за тиждень. Прізвище те саме "Лещенко".

На такі співбесіди прихожу не перший раз, то бачу, що основна маса лохотронів розміщується в НОВИХ офісах (новостройках). Вони звісно мають шикарний ремонт.
Прийшов я на 10.30 Фрунзе 21 поверх 3 кімната 306, Записали мене, сказали викличуть. Через 5 хз якийсь мужичок мене підізвав. Насторожив зовнішній вигляд, мужичок сам по собі був маленький, одяг на ньому був поганенький. Як завжди "Начальник нема зараз, я введу вас у курс справи". Розпитав чим займаюсь і тд. Нічого толкового "Начальник вам усе розкаже", зателефонують з 20.00 до 21.00. Після цього він попрощався і пожав руку, так, наче він мені щось продав.

Вечером я поговорив з "начальником" домовилися на середу 11.40 на вводну лекцію. Прийшов, як завжди багато народу, лекція ніпрощо, не цікаво було, заходили здалеку,розповідали про бізнес, яким він буває, про обов'язки ні слова. Дали дом.завдання написати 50 цілей.
В кінці мене покликала начальник (моя), попитала як мені лекція, запропонувала літературу, застава гроші. або документ. Я відмовився, сам найду.
Перше що бісить в отаких вакансіях - це те, що треба на лекції ходити (3-4) на яких і розкажуть про компанію
Після прочитаного більш не йтиму туди.

Тепер сижу дома і знову шукаю роботу)))

Начебто все написав, кому що цікаво питайте, відповім, що знаю : [email protected]