Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 23.10.15 00:29

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Вінниця

Автор(-ка): Вячеслав (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Жовтень 2015 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2

Гарний ліфт в бізнес центрі Ізумруд - панорама відкривається просто фантастична!

Я з великим здивуванням читаю мегадовольні відгуки наче співробітників цієї ... Ні, це компанією назвати язик не повертається. В мене тільки одне запитання: ВІДВЕРТО БРЕХАТИ ДИВЛЯЧИСЬ В ОЧІ під час того цирку, який там називають співбесідою, це нормально?! Мені якась дівчина (звати Штегеран Наталія Василівна, але не здивуюсь, якщо це ім'я вигадане) розповідала, що доведеться продавати продукти компаній Бош, Мікрософт ( так-так, мені саме так сказали, маючи на увазі компанію Microsoft), та Лореаль, а ТАКОЖ частково власну косметичну продукцію і працювати тільки з юридичними особами, тобто з підприємствами. Після деяких моїх контрвипадів дівчина все ж таке почервоніла та почала збиватись з наперед завченого сценарію проведення цього тупого цирку, можливо ще трохи совісті є... хоча... Ще прпонують золоті гори, якже без цього. Отож, якщо бажаєте розважитись, як я, сходіть, не пожалкуєте, але не на тверезу голову)) У Віннниці, до речі, офіс у них в Ізумруді, район ринку Урожай, 3 поверх. Але ні в якому разі не відкладайте інших справ заради цього л..йна.