Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 26.10.15 18:20

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Ужгород, Ужгород. ул.Швабская,25. 3 єтаж. оф3

Автор(-ка): Олександр Кузьменко (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Керівник регіонального відділу
Дата початку роботи: Березень 2015 г.
Корисність відгуку: 2 - 1 = +1

Всім доброго дня. Мене звати Олександр Олегович. Я регіональний представник компанії Тіенс.
Наш офіс має назву Корона і знаходимося ми в м. Ужгород на вул. Швабська , 25 , 3 поверх, офіс 3.
Офіційний сайт компанії в Україні.
Сама компанія заснована в 1995 році. В Українї працює з 2001 року ( І хто мені скаже що вона не стабільна?). Офіційний сайт компанії в Китаї розроблено корпорацією Windows – яка доречи являється офіційним партнером Компанії Тіенс, і це не єдиний їх відомий у світі партнер. Це також Компанія BOSCH , Компанія HP Hewlett Packard і багато інших…
Завжди дивувало мене як думка не зрозуміло кого впливає на дуку інших людей. Читачі, Ви навіть не знаєте що це за людина і навіть ніколи не дізнаєтесь хто це...
Не спорю, можливо це реальна людина (а не якійсь копірайтер) яка чимось не задоволена або не до кінця розібралась, і ні дня не пропрацювавши в нашому офісі робить свої висновки. АЛЕ ЦЕ ВИСНОВКИ КОНКРЕТНО ТОЇ ЛЮДИНИ!!! Чому Ваша думка і визначення ВАШОГО місце праці має залежати від якоїсь незнайомої вам людини?
І навіть якщо Ви знайдете відгуки людини яка в нас працювала і також чимось не задоволена, ПИТАННЯ: якщо НА ВЕСЬ Ужгород може знайтись одна — дві людини які не задоволенні роботою в нас, чиї то проблеми? Роботи чи особисто тої людини яка з якихось причин не змогла тут чогось досягнути або розвиватись тут по кар'єрі та як особистість.
По перше хочу Вас ознайомити з інформацією звідки беруться такого плану статі. Хто розбирається в інтернеті зрозуміє а хто не дуже зможе завжди для себе це перевірити. Перейдіть за цим посиланням і просто подивіться відео.
А що до того що ми співпрацюємо з цією компанією і вона є мережевою це чиста правда.
Але чи всі люди розбираються в тому що таке МЕРЕЖЕВИЙ МАРКЕТИНГ???
Ось вам коротенька стаття про факти що стосовно мережевого маркетингу.

Також хочу показати Вам відо-факти що стосовно саме Компанії Тіенс.
Офіційне представництво в Росії
Виробничі бази компанії Тіенс
Думаю всім відомо що інтернет це велика помийна яма куди всі роблять то що в них в голові ))).
Всім раджу завжди по житті розбиратись особисто і ніколи не керуватись в своїх висновках думками інших людей. Тим більше з інтернету. ХА!
Ось одна з думок міліонера а не людини яка і не знає як заробити і 2000-3000$ в місяць, як в нашому випадку ))) Думаю варто по життю прислухатись до успішних людей…
Ось контактні телефони деяких наших керівників. Дзвоніть. Цікавтесь. Розбирайтесь.
Всім успіху в пошуку роботи і свого місця в житті.

З повагою Олександр Олегович (050) 185-94-90
Марина Василівна (063)998-32-27