Відгук про роботодавця «DeSheli» Добавлен: 11.11.15 23:34

Основна назва: DeSheli
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Адреса: Україна, м. Київ, вул. М.Расковаї, 2а (3, 6 поверх БЦ)

Израильская косметика Дешели
Автор(-ка): Тетяна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Адміністратор-консультант
Дата початку роботи: Жовтень 2015 г.
Дата звільнення: Жовтень 2015 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2

Є справді хороші люди.

На даний момент ця компанія працю під назвами Єврокосметікс (станція метро Лівобережна) та Є-косметолиджи(Кловська), на деяких сайтах роботи можна зустріти Прозора краса. Я влаштовувалася на посаду адміністратора-консультанта, але фактично це оператор колл-центру. Представляються вони адміністраторами, тому що, як говорили на тренінгах, звучить солідніше та викликає довіру. Конкретно про компанію не розповізали, лише те що це ізраїльсько-французька косметика, яка має моментальний ефект. Всім на першому тренінгу роздали говорилу, яку потрібно проговорювати при дзвінках, сказали, що потім ми зможемо вносити свої зміни. Перше, що насторожила, це те що всі в салоні молоді дівчата, приємно посміхаються, в білих халатах , коротких спідницях та на високих підборах (можна сказати як у фільмах).На тренінгу обіцяли ставку 2000+ казкові %, що в сумі може складати більше 10 000 за місяць(якщо гарно працювати). Виходити на роботу сказали наступного дня. Відповідно цього дня я і побачила, що буду звичайним оператором, а не адміністратором. Робота заключалася в тому,що ти телефонуєш жінкм 28-65 років і запрошуєш на безкоштовну процедуру, розповідаєш всі позитивні сторони, ефект від процедри (на практиці читаєш говорилку). Фактично ти маєш вговорити жінку прийти на процедуру, але обовязково, щоб вони взяли папорт, як би пропускна система, одноразова безкоштовна процедура (до речі самі оператори, які вам телефонують, думають, що справді так, окрім тих, які працюють в цій конторі більше року). За кожного клієнта,який прийде на процедуру ти отримуєш бонуси, вони дійсно хороші. АЛЕ ти повинен щодна записувати людей і щоб вони прийшли! Якщо в тебе нема пришедших клієнтів, відовідно нема бонусів і УВАГА ставка знімається. Здавалося б все легко, але люди не хочуть йти (відчувають розвод), в багатьох проявилася алергічна реація після таких процедур, говорили про неадекватне ставлення. Алергія в більшості була жахлива. Оскільки раніше це була Дешелі і всі вже знають цей лохотрон, змінили назви, але суть залишилася та ж сама. На черговому тренінгу, навіть сама дирекор над змінами сказала, що на клієнтів потрібно дивитися лише як на свої гроші і що тут ЗАВАЖАЄ ПРАЦЮВАТИ ЛИШЕ СОВІСТЬ ТА ЛІНЬ. Були моменти, коли я почула від неї (цитую): "ми ж не скажемо, що ми шарашкина контора ". Головна мета:всіми правдами і неправдами затягти жінок на процедуру, в них є перелік питань, які задавати , як розговорити клієнта, як знайти підхід.
Якщо вам телефонувати з такою пропозицією, скажіть краще, що ви не проживаєте в Києві і ваш номер зітруть з бази даних. В інших випадках оператор не має права це робити, навіть якщо ви попросите більше не дзвонити, ваш номер перекинуть на пізніший термін або кинуть іншому оператору.
Висновок, якщо ви вмієте дуже добре вмовляти людей і у вас немає совісті, то можете досить непогано заробляти.