Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 23.09.11 00:11

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Київ

Автор(-ка): аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2011 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2

дружня атмосфера,постійна усмішка на лицях "щасливих колег"

також повелася на цю "роботу",але до кінця не пройшла,бо мої підозри підтвердила дана стаття.ОТ що мене насторожувало:передусім,на співбесіді була куча народу,а я,ледь студентка,зразу пройшла її.Далі,їх "офіс" знаходиться у жилому будинку,знімаються якісь дві квартири,в яких ніякого офісного обладнання нема,на голих стінах висять наспіх зроблені фотографії для виду.На лекціях розказують про запаморочливий успіх,перспективи,яких досягнути дуже просто(аж до того,що можна отримати в подарунок міні-літак)...всі їхні співробітники аж через міру привітливі,турботливі,усміхнені-всім цим вони маніпулююють,намагаються завоювати довіру,можуть дати почитати книжку про те як за декілька хвилин стати "міліонером"-під час цього в мене виникло відчуття ,що це якась секта.Потім,говорять про надзвичайні переваги "сімейного бізнесу",.що вже попахує якоюсь фінансовою пірамідою....і ще,роботодавець повинен критично ставитися до майбутнього працівника,на лекціях повинні б вчити те,що необхідно для роботи,а не розповідати різну дурню,не зачіпаючи суті, не перевіряючи вашого рівня знань і умінь....вас візмуть "з руками і ногами" і втягнуть в такий"перспективний бізнес"