Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 22.10.16 13:43

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Львів

Автор(-ка): Андрій Пономаренко (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: менеджер
Дата співбесіди: Жовтень 2016 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Зустрічають гарно )). Називають на імя та побатькові. Ходять в костюмах!

Найперше хочу сказати, що компанія працюю підло, не інформуючи одразу про суть роботи і т.д., запрошує на презентації готуючи людину до їх пропозицій. А роблячи пропозицію всіма силами переконує вас працювати на них в мережевому бізнесі. Отож якщо мережевий бізнес вам не довподоби, одразу тікайте звідти!!!
Деталі:
Компанія яка залишала оголошення називає себе VION, типу організація по наданню інформаційних послуг чи щось таке. Їх оголошення знайшов на сайті jobs.ua, точного опису не було, проте мені сподобалось, що робота не на повну зайнятість. Одним словом відправив резюме. Наступного дня передзвонила мила дічина Лілія Володимирівна. Все, що я зміг з неї витягнути про роботу це те, що робота в і-неті і потрібно працювати з базою клієнтів, всі інші деталі обіцяли розповісти в офісі під час співбесіди. Ладно, пішов вказаній адресі (Львів, Шевченка 142, праворуч бізнес центр), заповнив анкету, нічого особливого в мене не запитали, таке враження що їм підходять усі і це вже мене насторожило. Постатив знову кілька запитань про роботу, проте нічого конкретного не отримав, сказали що завтра розпочнеться курс презентацій з який можна все зрозуміти. Ок, пішов наступного дня на презентацію, розповідали про грошовий квадрант Кіосакі і про те яка у свіх найманих людей погона робота, відповідно і життя, натякаючих, що у них працювати буде супер. Розмолювати свою мега-круту карєрну драбину. Але знову жодної конкретики в чому полягає робота, це вже мене почало дратувати. Мало того після презентації надали літературу яка мала допомогти розвязати так зване домашнє завдання яке по ходу лекції нам задали. Нам, то 2-м людям )))). Мало того, за матеріал захотіли заставу у розмірі 80 грн., дали розписку, ну я і погодився. Книжка називалась "Чи є у Вас час на успіх". Книга не погана по змісту, проте не грамотно прекладена з рос на укр. Наступного дня знову презентація і нарешті зявилася конкретика, виявляється працювати потрібно не на VION, а на так званий TIENS, в Росії називають ТЯНЬШИ. Як виявилось це банальний мережевий бізнес, в якому потрібно шукати людей які куплять продукцію і/або будуть працювати в їх команді для пошуку таких же людей. Таким чином вони просуваються по карєрі. Мені компанії такого формату організації плаці дуже не подобаються, я зразу же прийняв рішення піти. Дослухав лекцію і оголосив своє рішення, проте відпускати мене так просто ніхто не збирався ))). Отримав у відповідь купу безглуздих питань і переконань, але я стояв на своєму. Їм це звісно не подобалось, це читалось на їх обличчях. Я вже думав 80 грн мені ніхто не поверне, але ні, повернули! Далі я попросив віддати анкету з моїми персональними данним, в першу чергу, щоб уникнути в подальшому безглузних дзвінків та розсилок на тел та пошту. Тут почалась вже явна агресія, мою анкету розірвали в мене на очах, а коли я виходив з офісу один з головних у них кинув фразу: "нахрєн ви нам нужни!!!". Думаю кожен зробе правильний висновок про такі компанії, ціллю яких є збудувати карєру в мережеву бізнесі будь якої ціною!!!