Відгук про роботодавця «НОВА ПОШТА» Добавлен: 23.11.16 09:20

Основна назва: НОВА ПОШТА
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Адреса: Україна, м. Львів

Транспортні перевезення по Україні
Автор(-ка): Данило (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Листопад 2016 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

ця фірма не справила на мене хорошого враження

Був лише на співбесіді, в результаті якої склалось дуже негативне враження про роботу відділу кадрів, а саме про некомпетентну та неадекватну роботу рекрутера. Прийшов на їхню базу на Трускавецькій,15 в домовлений час, зателефонував цьому спеціалісту з підбору кадрів, сказала записатись і почекати на прохідній поки за мною не вийдуть. Чекав 15 хв. Дочекався , сказала пройти з нею до офісу. Від неї не почув нічого, по дорозі говорила по телефону. В офісі дала анкету для заповнення, і уставилась в екран, одночасно вирішуючи свої питання по телефону. Ніякої інформації від неї про наявні вакансії, про умови роботи я не почув. Заповнив анкету, почав цікавитись в неї наявними вакансіями та умовами роботи. Нічого по суті я від неї не почув. Зацікавився вакансією оператора відділення, на що отримав таку відповідь, типу що я БУДУ ЗАПІЗНЮВАТИСЬ на роботу, що я НЕ БУДУ ВСТИГАТИ за потоком людей, що це робота з готівкою. Звідки цей спеціаліст може знати що я зможу робити, а що не зможу?? Здивувало також питання про те, скільки часу я планую в них працювати. В самій анкеті потрібно вказувати дані про сімю, свій емейл, надавати дані з паспорту та ідентифікаційний код. В результаті я заповнив анкету на посаду курєра, почав розпитувати про умови роботи курєром. На що також не отримав нормальної відповіді. Увесь цей час вона перебивалась на розмови по телефону, на клацання по клавіатурі. В кінці зробила копії паспорта та коду та сказала що якась служба безпеки перевірить анкету на правдивість і що зі мною звяжуться на днях.