Відгук про роботодавця «Хелен Дорон (Helen Doron)» Добавлен: 25.01.17 08:37

Основна назва: Хелен Дорон (Helen Doron)
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Адреса: Україна, м. Київ

Обучают детей английскому языку от младенчества до 16 лет.
Автор(-ка): Аліна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2016 г.
Дата звільнення: 2017 г.

Працюю в компанії майже півроку, але впевнена, що своїми враженнями вже можу поділитися сповна. Вважаю, що на сьогоднійшній день-це найкраще місце роботи! Викладання кожного курсу починається з проходження трєнінгу або ж, де тобі пояснюють, як саме поянити кожен тип завдання дітям, як показати пісні, як правильно відреагувати на різну поведінку дітей і як правильно виправити, щоб не відбити бажання займатися англійською взагалі. Тому з впевненістю можу сказати, що ця робота для тих-хто прагне розвитку! Будьте впевнені, з досвідом роботи Helen Doron вас візьмуть в будь-яку компанію. Колектив дружній, де всі завжди допомогають одне одному і підтримують. Особливо хочеться відмітити наявність в кожному центрі старшого викладача, який кожного місяця підказує тобі, що чудово, а що можна зробити ще краще. Це дуже допомогає, дякую! Не може не відмітити просто чудових дітей, які з посмішкою біжать на заняття, щоб дізнатися чогось нового! Як не дивно б це звучало, але така мотивація у всіх дітей центру! Це неймовірно мотивує зробити заняття ще краще, ще бульш насиченим і цікавим! Як на мене, то це найкраща школа англійської в Україні! Спробуйте!

Не знайшла!