Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 23.10.11 17:59

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Дніпро

Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Жовтень 2011 г.

всі посміхаються

Пройшла до кінця, щоб задати прості питання про компанію. З першого дня лектори уникали відповіді, ні слова про назву компанії, ні про обов’язки. Казки про продажі, які не поясняють як нам «простим грішним» здійснити, подарунки, відпочинок, замилювання очей іменитими брендами, які являються їх партнерами і ще багато лапші я почула задарма. Дочекалася й задала питання: як продати продукт сьогодні без реклами? Не знаю з якого дива на це питання мені чолов’яга показав своє фото де йому було 100 кг і як він виглядає сьогодні! Зменшив вагу на фірмовому чаї! Кажу прямо, що продукція мене їхня не цікавить. І пропонують спробувати косметику, яка розробляється LOREAL) Цікаво з якого дива така фірма буде підтримувати конкурента?))) Далі чому Україну використовують,як ринок збиту, а не владають інвестиції, про які на втюхували? Відповіді були безглузді, не мали ніякого обґрунтування, ще й почали мене виставляти крайньою. ОБРАЗИЛИСЬ НА МЕНЕ, ЩО БАГАТО ПОТРЕБУЮ ІНФОРМАЦІЇ. Самі ж крім лекційного зазубреного лекційного матеріалу нічого не знають.
Шкода їх наївних ледарів.