Відгук про роботодавця «Lanet Network» Добавлен: 23.06.17 12:49

Телефони: (044)500-03-03
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Надання телекомунікаційних послуг - Інтернет, ТВ
Автор(-ка): Олександр (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Монтажник по подключеню абонентів
Дата початку роботи: 2011 г.
Дата звільнення: 2017 г.
Корисність відгуку: 2 - 1 = +1

Директора компанії, я впевнений, зацікавлені в підтриманні якості наданих послуг по кабельному телебаченню та інтернету. Також вони мріють про дружню команду, що є першою запорукою для досягнення успіху в тому, щоб Мережа Ланет стала найкращою. Але прочитайте і негативні відгуки мої!!!

За майже 7 років роботи в компанії я побачив лише поступовий занепад на фоні відволікаючих нововведень всередині компанії. З перших днів роботи на посаді монтажника, я був так задоволений роботою своєю, що й не дувам би її міняти ні за що в світі.Колектив - бомба, директора запрошували на корпоративи, які проходили в радості, робота приносила радість і користь як мені, так і компанії - в лиці абонентів. Все не передбачало смутку. АЛЕ!!!
Поступово компанія стала розвиватися, і почалися зміни нажаль не в тому напрямку, який планувала дирекція компанії.
В компанії з'явився відділ якості та контролю, який штрафує тільки монтажників і часто за неадекватні речі. Монтажникам збільшили об'єм робіт в троє не піднявши зарплату. І не дай бог у вас виникла спорна ситуація з абонентом, керівники відділів по ремонту та підключенню навіть пальцем не поворушать, адже це лише проблема ваша, їх не хвилює що абонента часто не можуть підключити в день замовлення, а переносять заявку на підключенні по два-три рази на тиждень. А через цей факт страждає лише персонал, не керівники, і мабуть навіть не сама компанія.Хто зна, може про такі випадки дирекція компанії і не знає???Але зараз іде плин персоналу, люди звільняються по таким причинам, як неадекватність компанії(в лиці керівників відділів), невідповідність зарплаті до роботи(на посаді монтажника можна заробити і 10 тис. грн - але це працюючи за двох,трьох, без вихідних, свят. і це повезе, якщо вас не оштрафують за якусь фігню, яку щойно придумали і дописали в посадові інструкції.)

На фірмі відкриті вакансії Монтажника по подключенню абонентів - - не йдіть, бо це лише рабство, приниження і марна трата часу, бо всю роботу тут роблять тільки керівники відділів, і ніхто більше, а всі інші працівники - обнаглєли, зажрались і все крадуть у компанії(НУ ЦЕ вони собі так думають, лайкаючи у соціальних мережах, і перекидаючи будь-які проблеми від себе на інший відділ.)