Відгук про роботодавця «Льонокомбінат GOLDI» Добавлен: 28.07.17 14:30

Основна назва: Льонокомбінат GOLDI
Інші назви: ТОВ "Т-Стиль"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Телефони: +38 (067) 557-20-36, +38 (067) 380-41-11
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Хмельницький, Курчатова 6

"Рівненський льонокомбінат" є найбільшим виробником трикотажних виробів в Україні. У магазині пропонують зручний і сучасний одяг для чоловіків, жінок і дітей. Постійне поповнення товару. Особливістю виробника є пошиття речей з використанням патріотичних принтів. Привітний персонал та якісний сервіс. Магазин "Goldi" - це демократичні ціни на всі вироби вітчизняної продукції.
Автор(-ка): Жертва роботи) (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: бухгалтер
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2017 г.

Можливість професійного росту

Фірма-утопія. Керівничка матюклива, нелюдяна, озлоблена особа, яка постійно курить і цим димом травить всю бухгалтерію. Вимагає, щоб їй прислужували. Принижує і швачок,і вантажників, і охоронців.
Тут обіцяють велику зп, а виплачують лише частину і з затримкою. Процвітає система штрафів. Лікарняні і відпустку нікому не надають і, звичайно, не фінансують. Є працівники, що працюють 5, чи 9 років іні разу не ходили у законну відпустку!
Посадові обов"язки показують лише частково. Інше починають вимагати (але не показувати) лише після оформлення.
Ніякої поваги до працівників. Постійні крики і образи в сторону швачок. Коронна фраза "я вам плачу великі гроші" (7000 грн). Якщо не бажаєте потратити своє здоров"я і час - то немає чого сюди влаштовуватись на роботу.