Відгук про роботодавця «SAVSERVICE» Добавлен: 13.03.18 16:19

Основна назва: SAVSERVICE
Інші назви: SAVSERVICE, САВСЕРВИС КАРПАТЫ, САВСЕРВИС СТОЛИЦА, САВСЕРВИС СХИД
Адреса: Україна, м. Тернопіль

Непродовольственная дистрибуция. Дистрибуция продукции P&G
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Лютий 2018 г.

ходовий товар

Був на спілкувані з менеджером по персоналу Людмилою Л. на початку лютого 2018 в м.Тернополі на вакансію торгового представника напрямку побутової хімії. Анкетних даних заповнювати не давали, лише спілкувалися.Після спілкування менеджер запропонувала послікуватися з супервайзерами напрямку побутової хімії та продуктів харчування щоб визначитись на який напрямок і більш детально ознайомитись про умови роботи . Ця особа повідомила, що через 2-3 дні зателефонує щодо спілкування з супервайзерами. Пройшов тиждень. Нічого. Через 10 днів я сам зателефонував. На дзвінки невідповідали, лише в кінці дня перетелефонували. Я запитав чому мені не телефонували на що мені у відповідь почала нести якусь дурню, що мене пам'ятають і мої анкетні дані та документи подані керівництву на розгляд та прийняття рішення і що їм приємно коли кандидати цікавляться щодо рішення можливого прийняття їх на роботу . Я пояснив , що ніяких анкетних даних я незаповнював і документів не подавав.Відповідь була та сама , що вона у відрядженні , то вона їде у відрядження і все вияснить і мені зателефонують. Ці "качели" продовжувались біля місяця часу,телефонував тільки я, що мої документи та анкетні дані на розгляді і мене пам'ятають як я був на співбесіді. Після цієї х....і у мене бажання спілкуватись зникло. Після останього дзвінка з моєї сторони (після довгої мовчазної паузи зі сторони менеджера компанії і невизначеності) виявилось , що посада зайнята і вакансії не має. Такий непрофесіоналізм, брехня , пофігізм з позиції представника компанії, це просто неподобство.