Відгук про роботодавця «ADELINA CALL CENTER » Добавлен: 12.09.18 12:18

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Адреса: Україна, м. Львів, Федьковича

Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має... »
Автор(-ка): Тетяна (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Оператор
Дата початку роботи: Червень 2018 г.
Стартова зарплата: $5000
Поточна зарплата: $7000
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Комусь не йде така робота і звільнюються майже відразу, а багато хто робить кар’єру тут. Звичайна робота, звичайна компанія, золото з неба не падає, але і стеля не сиплеться. Гроші платять, графік норм, так що рекомендую для тих, хто потребує зручний графік. Не надурять і ставлення нормальне до людей. Колектив хороший.

Як такого негативу щоб попередити поки що не виявлено