Відгук про роботодавця «Спортмастер» Добавлен: 23.10.18 13:42

Основна назва: Спортмастер
Інші назви: ООО "Спортмастер"
Сфера діяльності: Торгівля: Спорттовари
Телефони: (044) 494-00-05
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Вінниця, 600-річчя,17

Розничные магазины и франчайзинг
Автор(-ка): Таня (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: продавець-консультант
Дата початку роботи: Січень 2018 г.
Дата звільнення: Березень 2018 г.
Стартова зарплата: $6000
Фінальна зарплата: $6000
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

Пишу про магазин в Вінниці. Програма рахує по хвилинно зарплату, ти приходиш на роботу, зареєструвався в системі і так само в кінці зміни. Отримала за лютий трохи меньше 6 тис. Що ще хорошого? нууу, чай дешевий є на кухні, тепло в магазині, чайник є, стіл з стулом, є шафа як в садочку для речей. Інколи є хороші продавці. Є два вихідних, офіційне працевлаштування, нараховують бонуси за які можеш оплатити 30 % від суми.

Зарплата в час 17 грн 75 копійок в 2018 році.
Якщо з магазину виходиш хоч на хвилину, то тобі цю хвилинку не оплочуватимуть, обід не оплочується.
Є така зміна, яка включає в себе і робочу зміну і переоблік, якось я працювала з 13:30 до 10:00 ранку, вона в ночі оплочувалась трошки більше чим 17.75 грн, не більше 25 грн за час.
Щоранку потрібно рахувати кількість найка, коламбії і мерела, часто щось не сходиться і тобі нізащо не скажуть скільки одиниць не вистачає, був такий випадок, що сховала адміністраторша одні шорти, а дівчина з 8 ранку до 13 години ходила і шукала по залу. А вона така виносить потім і каже, що це перевірка була. - Це не нормально. Доречі, роздруковують 50 сторінок якоїсь нечитабельної фігні зовсім не пов'язаної з роботою і заставляють вчити не вивчаєш за два місяця - виженом грозяться. Є ще один мінус, якщо в тебе графік до 17 наприклад, то фіг ти в 17 рівно підеш, дай бог хоч до 18 відпустили, а можуть і довше тримати словами “там прибери, там по складай (навіть якщо це не твій відділ) і таке інше”, колектив коли я працювала був огидний, просто огидний, набір не приємних людей, які мати гнуть і високий рівень неадекватності. Хороші люди одразу звідти йдуть. Дивлючись на деректорку, складається враження, що вона ні дня без таблеток заспокійливих не живе, ходяча бомба. Є відсоток від продажі, але як він нараховується, якось продала на 8 тис в день і деректорка кричала, що мало, але так, бували дні, що я одна продала на 60 тис грн за день.. Ось що мені найбільше не подобається, це ходиш і за бідних людей як п'явка вципляєшся, вони кажуть “не потрібна допомога”, а ти маєш ходити, бо так треба. Я щаслива що звільнилась. Форму видають робочу, але коли звільняєшся, то її з зарплати списують, а це десь 500 грн. На складі заставляють працювати, можеш бути на складі 5 годин, а максимум, що впишуть це два часа, він оплачується трохи більше.