Відгук про роботодавця «NeoExpertGroup» Добавлен: 23.03.19 00:19

Інші назви: Тяньши, Tiens, Информсервис
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Львів, Львів, вул. Городоцька 233, 2 поверх

Специализируется на сопровождении бизнес-проектов по направлению рекламно-информационной деятельности и исследовании рынка.
Автор(-ка): Misha Levik (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Вішали лапшу про вакансію на роботу в офісі
Дата співбесіди: 2018 г.

Ніяких, ЛОХОТРОН НА 1000 %, ЦЕ ДОБРЕ ЗАВУАЛЬОВАНА ПІРАМІДА.

Всім доброго вечора, ось і прийшла моя черга написати відгук про чудо компанію Tiens, яка знаходиться за адресою м. Львів, вул Городоцька 233, 2 поверх, Delta центр. А все починалось ось як, 11 березня 2019 року я подав оголошення на OLX про пошук роботи у місті Львів, і о чудо звонить мені номер +380-97-306-58-37 як виявилось потім це Юлія Василівна ( я на таких кажу ТП - ТУПА ПИЗДА ) , нажаль прізвище не вказала, можливо і вона не Юля, бо ці уЙОБКИ можуть любе вигадати, ну каже я вам прпоную роботу в офісі, прийом дзвінків, робота на комп"ютері, не важка робота але зарплата не погана від 10 тисяч, ну думаю піздєц який фарт треба йти, і запрошує на співбесіду, ще й смс написала, скріншот зробив, можу показати, бо умніки будуть кричати, це наші конкуренти пишуть таке )), ну на 14 березня о 14.00 я мав прийти у вище вказаний офіс, прийшов, при вході типу реєстрації, сидить ТП яка одягнена я так поняв десь неподалік на секонд-хенді, бо офісним одягом це важко було назвати, ну зробили цирк, записали прізвище , ім"я, телефон, я як мав чуйку, прізвище вказав не своє, телефон номер якого вже давно не активний, ну і назвався Андрій, вони навіть не запитали чому номер інший, запитали ви до кого, кажу до Юлії Василівної )) сиджу чекаю, тут мене покликали, заходжу, дивлюсь сидить чудо, розумію що це Юлія Василівна, одягнена як йшла сміття виносити і раптом забігла в офіс, думаю піздєц серйозна кантора, сидить на учнівській парті, ні комп"ютера, ні ноутбука для вигляду під офіс ))) сама на вигляд страшненька, ще й жирна, думаю піздєц я джекпот хапнув )) каже я вам задам декілька питань , кажу ок, відповів, щось записала в зошит, і каже, вечером ми вам позвонимо і скажемо що і як. Думаю піздєц яка співбесіда серйозна, ну я мав ще одну зустріч в той день, тому мені було не важко туди підійти на тих 5 хв. Вечером звонить це чудо менеджер і каже, ВИ нам підходите, думаю піздєц я щасливчик, в думках може то піти лото-забави накупити, мені ж пре, як пре то пре, кажу навіть так )) ок, запрошуємо вас на ознайомлення з нашою компанією і далі навчання, це 2 рази по 2 години і ви зможете приступати до роботи)) Ну думаю це треш, фартить так фартить, кажу ок. Зустріч в тому самому офісі назначили на 20 березня, думаю піду ще раз гляну цей цирк, тимбільше в той самий день мав справу неподалік офісу їхнього, прийшов, далі той самий цирк, реєстрація у звичайний зошит )) чекаю 5 хвилин, кажуть проходьте, дивлюсь в маленькій кімнатці, чоловік 20 сидить, місця мало, думаю от компанія крута, одні стільці, вікна закриті, кімнатка маленька, ну і почали показувати на телевізорі марки " KIWI " відео де їхня команда відпочиває у Єгипті, Греції, Туречинні, одним словом показуха для лоха, думаю піздєц кантора серйозна ))) кароче налаплиши, десь після години цієї чудової мівіни зайшла в ту кімнату Лопушанська Марта Ігорівна типу зробити фото групи, як їхній персонал працює, типу для звіту, і з посмішкою зробила фото. Після цього далі цирк, кажуть ви чекайте вас кожного покличе свій менеджер, )) за 5 хв мене покликала Юлія Василівна, питає вам усе зрозуміло ? кажу так зрозуміло )) ну то запрошуємо вас 22 березня на 16.00 на фінальне навчання, кажу ок. Приїхав, заходжу,питають хто ваш менеджер кажу Юлія Василівна, вони або спеціально, або дісйно вона нова у них, не знали хто то така, знову цирк з реєстрацією, зайшов в кімнату ту саму ( при вході, у двері прямо ) дивлюсь є ще крім мене 4 чоловік, приходить нажаль не пам"ятаю імені, пацан, і каже сьогодні я вам розкажу всі нюанси щоб вже скоро ви змогли приступити до роботи, у цей час я вже читав на телефоні коменти про компанію Tiens ))) але думаю треба рубати лєбєдя )) типу цікаво і так далі, як і писали більшість людей цей клоун пропонує старт роботи у Tiens з того , що потрібно придбати мінімум бронзову карту за 3600 грн, я рубаю знов лєБєдя і кажу може зразу з золотої почати ( коштує вона 10 тисяч ) бачу він аж ожив ))) думає перший лох є )) а я сижу і далі читаю коменти і вже уявляю як сиджу на морі і шльопаю дівчат по жопі попиваючи мартіні і це все за рахунок компанії Tiens, а хулі мені? нафіга працювати я ж в команді буду, 2-3 лохів привів і гроші є )))) сиділи ще 2 дівчини і 2 студента з їх слів, одним словом купуєш абонемент або карту бронзову, одне з двох і тоді зможеш працювати у цій омріяній "серйозній" компанії, нарешті той лох пішов і каже чекайте кожен на свого менеджера, я сиджу і кажу народ, ви реально в це вірите? каже студент так, це типу новий вид бізнесу ))) кажу і що закинеш гроші? каже так 3600 і попробую ))) думаю ну як лох то плати, виявилось як мені сказала Марта Ігорівна що мого менеджера Юлії Василівної сьогодні в офісі немає, то ви самі зв"яжіться з нею ))) думаю піздєц як серйозно)) Одним словом народ висновок такий : РОЗКАЗУЮТЬ ПІЗДЄЦ ЯК КЛАСНО, УСІ У НИХ УСПІШНІ, ФІНАНСОВО НЕЗАЛЕЖНІ, ЇЗДЯТЬ ПО ТУРАХ, ВІДПОЧИВАЮТЬ, КРУТІ АВТІВКИ МАЮТЬ АЖ СКУЧНО ТАКІ КРУТІ ( НАХУЙ НЕМА КОГО ПОСЛАТИ ) ЗРОБИЛИ СТЕНД ТИПУ ЇХНЯ ЕЛІТА 7-8 ЗІРОК )) ФОТКИ КУРВА ЯК НА ПАМ"ЯТНИКИ ВЗЯЛИ, НАПЕВНО З 93 РОКУ ЩЕ )) Я ЗВИЧАЙНО ФОТО ТИХ СТЕНДІВ ЗРОБИВ, КОМУ ПОТРІБНО ПИШІТЬ ВИШЛЮ БЕЗ ПРОБЛЕМ, АЛЕ ПОДУМАЙТЕ САМІ : ЯКЩО Б ТАК ВСЕ БУЛО УСПІШНО, ТО НАВРЯД ЧИ БУЛИ Б СТІЛЬКИ НЕГАТИВНИХ ВІДГУКІВ, ОФІС БЕЗ ТЕХНІКИ, ОДИН КОНЧЕНИЙ ТЕЛЕВІЗОР "KIWI" який коштує відсили 200 баксів, один старенький ноут лежав для краси напевно, ролик крутили з флешки на телевізорі, це я просік, спеціально сів близько до нього, мебліі як у школі, парти ))) в інших кабінетах як я зауважив те саме ))) Delta центр ))) одягнені як бомжі, такі успішні, але одяг далеко не офісний, на стенді лох Олександр Іванческу, типу успішний такий , зараз на конференції у Китаї, одним словом на мозги капають, промивають нормально, тільки мене не проведеш, я це бачу за кілометр, я звичайно поїхав додому от і пишу відгук, чекаю ще на звінок від Юлії Василівної, на телефоні маю автоматичний запис розмов,запишу і підіграю типу я клюнув, кому треба скину послухаєте, всі хто думає що відгук фальшивий )) можу надати фото, скріншоти, запис розмов, одним словом оминайте цю бидлоту з Городоцької 233.