Відгук про роботодавця «Эпицентр» Добавлен: 29.03.19 18:41

Інші назви: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Адреса: Україна, м. Київ

Торгівля
Автор(-ка): Тетяна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Дуже розумний юрист!!!

21го березня 2019 року в Епіцентрі м. Луцьк ми придбали шафу-купе. Нажаль, при доставці не перевірили товар зразу. Наступного дня розпакували і побачили поломану досочку. Досочка була неціла і навіть не було відломаного шматочка.
Поїхали до Епіцентру, де нас культурно послали))).. Поговорили спочатку з адміністратором, потім з менеджером, який продав нам бракований товар (Мацюк Петро Олександрович)потім з начальником відділу. На прохання поговорити з директором, нам прислали юриста. Юрист культурно пояснив, що нічим нам не можуть допомогти і навіть якщо напишем заяву товар назад не приймуть і не замінять, оскільки це все недоказуємо, що не ми його зламали...
Я розумію, що закон не на нашій стороні, ми незахищені.. Пишу відгук, щоб ІНШІ ЛЮДИ БУЛИ УВАЖНІ. ЕПІЦЕНТР НЕ ПЕРЕВІРЯЄ ТОВАР, ЯКИЙ ВІН ПРОДАЄ І НЕ БЕРЕ НА СЕБЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ЗАМІНИТИ, ЯКЩО ЩОСЬ НЕ ТАК. ВАС ПРОСТО ЗРОБЛЯТЬ ЛОХАМИ, ЩО ВИ САМІ ВИННІ, АДЖЕ ПІДПИСАЛИ ПАПІР - АКТ ПРИЙОМУ-ПЕРЕДАЧІ ТОВАРУ
Працівникам мебельного відділу особливий привіт!!! Далеко підете, обманюючи людей. Я не знаю , хто винен.. Чи ваші зборщики меблів, які поставили на вітрину нормальну шафу а нам підсунули поломану, чи сам підприємець. Але не мені в цьому розбиратись. А ВАМ!!! Адже ми є Вашими клієнтами і за рахунок таких людей Епіцентр існує і отримує прибуток.. Ми дуже шоковані і незадоволені, адже були постійними клієнтами і не очікували такого відношення, як цього разу.