Відгук про роботодавця «Фокстрот» Добавлен: 04.08.19 17:23

Основна назва: Фокстрот
Інші назви: Фокстрот. Техника для дома
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Адреса: Україна, м. Львів

лидер украинского рынка по оптовой и розничной продаже аудио-, видео-, бытовой техники и электроники
Автор(-ка): Анонім Анонім (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: ПРОДАВЕЦЬ КОНСУЛЬТАНТ
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Стартова зарплата: $7000
Фінальна зарплата: $15000
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Немає

СПОЙЛЕР: для тих кому накипіло
Сказати що це погана контора - це нічого не сказати. Але треба щось написати. Отже так:
1. Начальство - це щось з чимось. Таке враження, що сюди набирають самих відбитий людей України. Був один директор. Дуже полюбляв торгувати контрабасом(неофіційно завезений товар) прямо з магазину. Коли він був директором, то зарплату видавав в конвертах але перед тим питав скільки ти заробив. Звичайно, якщо ти не вгадав, а ти точно не вгадав, то давав на свій розсуд. І це лише капля в морі. Кажуть, що він пішов вище. Хто там працював, той знає про кого я говорю.
2. Охорона - це окрема розмова (мова йде про начальників). Само собою вони не матеріально відповідальні, тому, час від часу товар міг просто пропасти. Коли хтось пробував щось сказати - в цей же момент був посланий на три відомі букви і платив зі своєї кишені.
Я вже не кажу що ця свята трійця любила час від часу підбухнути.
3. Офіційно тут платять мінімальну ЗП (але треба на неї заробити) все решта в конвертах. Куди дивиться податкова?
4. Графік - це окреме пекло. Є зміни але, якщо ти не продав достатньо їхнього повітря, то ти працюєш без змін(ну і зарплата відповідно буде мінімальна). Система штрафів працює на ура, при чому штрафують всіх і за все.
5. Кар'єра - це з області фантастики. Якщо ти не "коріш","брат" то забудь про таке слово.
6. Плин кадрів супер великий. За рік в середньому міняється 10 продавців в одному магазині.
P.S. "Не побажаю нікому такої роботи. біжіть звідси. Хіба ти молодий амбіційний і думаєш, що поламаєш цю систему тоді вперед(але як правило все навпаки)."