Відгук про роботодавця «iBox» Добавлен: 09.08.22 15:35

Основна назва: iBox
Інші назви: Айбокс
Телефони: (0 800) 300-102 093; 096 / 066 550-11-11
Адреса: Україна, м. Київ

«Айбокс» - первая и крупнейшая розничная компания на рынке Украины в сегменте моментальных платежей
Автор(-ка): Діана (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: SMM-MANAGER
Дата початку роботи: Вересень 2021 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Маю досвід роботи у відділі маркетингу компанії IBOX. Великого досвіду у сфері у мене ще не було, але я змогла його здобути саме працюючи в IBOX. Колектив дружній, привітний та завжди готовий допомогти. Колеги з маркетингу навчили тонкощам роботи, відкрили для мене цей великий та цікавий світ реклами. Крім цього роботодавець підтримує бажання працівників розвиватись та покращувати свої знання, тому оплачує 50% від вартості освітніх курсів, тренінгів, вебінарів.
В компанії дуже добре налагоджена віддалена робота, тому з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України весь штат працівників було збережено, про скорочення чи звільнення навіть не йшло мови. А з першого дня війни компанії надала колосальну допомогу працівникам і по сьогоднішній день не залишається байдужою до тих, хто її потребує.
Я безмежно рада, що свій перший великий досвід роботи у сфері маркетингу я отримала саме в компанії IBOX.

На жаль, поки в компанії відсутнє медичне страхування працівників.