Відгук про роботодавця «Эконом Класс Одяг для Вас» Добавлен: 30.09.22 22:23

Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Телефони: 093 711 05 36, 0955504622, 0962333133
Адреса: Україна, м. Ровно

Перегляди: 1999
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Продавец-консультант
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2022 г.
Стартова зарплата: $10000
Фінальна зарплата: $13000

Немає

Зп платиться в конвертах. Офіційно - мінімалка, по факту - від 10 тисяч гривень. Не укладають з тобою трудовий договір, замість нього якась заява про виконання обов'язків терміном на 14 днів ( під час стажування), а потім терміном на рік. В трудову нічого не вноситься з початку стажування, тому легко можуть не виплатити за відпрацьовані дні. Лікарняних в них немає. Відкривати їх без згоди керівника не можна. Максимум дають 1-2 дні, щоб вилікуватись, а далі вже виживай як хочеш. При любій претензії до керівника чуєш у відповідь " не влаштовує? Звільняйся. Такий працівник нам не потрібний". Спочатку роблять вигляд, що вони адекватні, що колектив хороший і умови там нормальні для праці. Проходить термін стажування і всі відразу показують своє нутро (це можна помітити в любому колективі економ класа, незалежно від міста). Штрафують за все підряд. Постійно приходять контролери, які теж шукають причину, аби оштрафувати продавців. Продавець виконує обов'язки прибиральниці, охоронця, касира, маляра, грузчика. Постійно тягаєш важкі речі: під час розкладки ти маєш рознести 400-600 кг речей за 1.5-2 години, переносиш ті речі з одного місця на інше: в 1 день оновлення, 4 день завозу(носиш на собі в сумі 200-300 кг одягу). Зимою по 100 разів миєш підлогу, яка постійно мокра через сніг. Під час інвентаризації компанія не покриває мінуси. Якщо переплутав код і ввів його неправильно, то плюси в товарі не покривають мінуси, платиш за кожен відсутній товар. В рік можна брати 17 днів відпустки за свій рахунок (але гнида-керівник не дасть їх тобі, тому навіть не вірте цьому). Якщо не використав відпустку, то вона не компенсується тобі грошима. Відпустку можна брати лише через рік роботи в цій шарашкіній конторі
Не втрачайте свій час, нерви, здоров'я та гроші на цій каторзі !