Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 10.12.13 21:52

Інші назви: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Житомир, пл. Путятинская 2/517 (около ИПСТ)

Автор(-ка): Ирина (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: не определенная
Дата співбесіди: Грудень 2013 г.
Корисність відгуку: 2 - 1 = +1

Дуже кумедні люди. Шкода людей які довіряють та ідуть на такі лохотрони.

Отримала дзвінок із великим запрошенням на співбесіду. З телефонної розмови одразу зрозуміла, що лохотрон, але для розваги вирішила сходити. Офіс орендують, дали анкетку суть якої визначити ваше фінансове становище. Після заповнення анкети мене покликали на співбесіду та почали розмову про отримання міліонів і поїздки на Балі та інші країни світу. Під час розмови до кімнати заходило дуже багато людей різних класів. (навіть БОМЖ). В кінці нашої "ділової" розмови сказали, що будуть розглядати з керівництвом мою анкету та ввечері зателефонують. Ввечері зателефонував і підтвердив, що я нібито підходжу їм в чому я не сумнівалась. Я пообіцяла, що прийду, запитала назву фірми, тому, що на співбесіді вони не хотіли казати і мені не зрозуміло швидко сказали її. Я одразу знайшла її на даному форумі і мої сподівання підтвердились. Дуже багато обіцяють, але БЕЗКОШТОВНИЙ СИР - ТІЛЬКИ В МИШОЛОВЦІ !!! ПОВНИЙ ЛОХОТРОН!!!!