Відгук про роботодавця «Киевстар» Добавлен: 10.09.14 22:39

Основна назва: Киевстар
Інші назви: Kyivstar
Адреса: Україна, м. Львів

оператор мобильной связи
Автор(-ка): Yuki (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: оператор call-центру
Дата початку роботи: Квітень 2013 г.
Дата звільнення: Квітень 2014 г.

перший плюс - це самі співробітники) Зазвичай люди молоді та привітні.) В самому кол-центрі постійно чистота, великий простір, є "повітря" та приємно працювати. Кухні гарні, вбиральні не пахнуть нічим зайвим)))
Зарплата виплачується вчасно на банк. карту, а якщо по певним причинам в день видачі зарплати банки не працюють, то нараховують її раніше. І зп доволі непогана. Якщо норм працюєш (тобто якісно і вчасно надаєш відповіді), то можна заробляти легко більше 3000. В мене особисто ЗП зазвичай і коливалась від 3000 до 3600, у співробітниці 5-6 тис (але тут вже треба пахати як коник))).
Що важливо для інформаційних центрів, вони "своїх" не кидають. Тобто, якщо ви не впевнені у своїй відповіді - ви просите почекати на лініі і самі через роб. тел. дзвоните на другу лінію підтримки і там пересвідчуєтесь у правильності своєї відповіді, а не бігаєте по залу в пошуках вільного оператора ледь не з криками "ну поможіііііть", як в деяких ін. кол. центрах. А у результаті і інформ. правдива, і час абонента зекономлений, і час відповіді кращий, і сам клієнт задоволений в грунтовності відповіді.
Щодо графіків: вони внормовані, тобто у вас є год. початку роб. дня, година закінчення. І не гребе. Ніяких "ну затримайся на 5 хв", що перетікають у півгод., а то й більше; ніяких "вийди у вихідний". Плюс графіки проставляються на місяць на перед і тут ви вже можете ними мінятися або планувати свій відпочинок згідно них.
Щодо перерв, так, вони по графіку, але якщо вам ну дуже треба відлучитися від роб. місця (дзвінок державної важливості на 1 хв, в вбиральню сходити тощо), то це робиться без проблем. А то читала я тут відгуки негативні щодо цього)))
До лікарняних ставляться зазвичай з розумінням, а не починають пригрожувати звільненнями, штрафами і хз чим. Щодо відпусток: неоплачувані, не 3 на рік за вашим вчасним вибором).
АЛЕ робота не для нестресостійких. Робота з людьми завжди не легка, плюс якщо у клієнта щось не працює, чи в нього чомусь "пропали" гроші (не вслідкував, напр.), то зрозуміло, що телефонує він не з найкращим настроєм.

Дехто може подумати: "раз там все так гуд, то чого звільнилась?" Даби не допустити таких думок кажу одразу: шкодую про звільнення. По особистим причинам мусила піти, бо мала справи у позаробочому житті, що відняли в мене місяць.

Єдиний, на мій погляд, суттєвий негатив - ті самі графіки. Не завжди вдається помінятися зміною, навіть якщо дуже треба. Графік проставляється на міс. на перед і якщо ви обрали, наприклад, ранкові зміни, то система може їх проставити з 6:30 ранку і побоку, що вам маршруткою добиратися ледь не годину, а в таку рань ще і маршрутки попробуй знайди. Зазвичай це можна врегулювати, але все одно не шик. + в ранковий час довозу нема. Зате додому вертаєтесь десь о 14 ^^ Так само з денними та вечірніми змінами. Тобто якщо ви десь ходите на спорт, напр., то інколи прийдеться пропускати заняття. Інколи і суттєво.

Ще один не зовсім приємний момент, але зрозумілий зі сторони компанії - навчання оплачується з першою зп. А зазвичай це через 2 міс з початку стажування.