Відгук про роботодавця «Приватбанк» Добавлен: 16.03.15 23:59

Інші назви: ПБ, ПриватБанк, Приват Банк, Приват, Privat
Телефони: 8 800 500 00 30
Адреса: Україна, м. Київ

Банковское обслуживание
Автор(-ка): Юлія (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Касир
Дата співбесіди: Лютий 2015 г.
Корисність відгуку: 4 - 1 = +3

Позитивних вражень немає.

Дуже розчарована в Приват банку! З першого погляду - солідна організація, але пройшовши рад довжелезних співбесід, запам'яталась вона мені безвідповідальністю, некомпетентністю та несправедливістю! Мені зателефонували і запросили на співбесіду, яка пройшла за адресою вул. Фрунзе 104 а, 4 поверх, 23 лютого 2015 р. Після співбесіди запросили на психологічні тести. Наступного дня прийшовши на тести в зазначений час, мене змусили чекати 40 хв, просто через те, що їм було не до мене, і це я ще поцікавилась чи вони про мене не забули. Після тестів, зателефонували повідомивши що я пройшла їх успішно, запросили на співбесіду по скайпу. Пройшовши скайп, сказали прийти на поліграф 3 березня. Після того, дзвонили ще раз і наголошували, що на поліграфі треба казати правду і нічого крім правди. На поліграфі, серйозно ставлячись до цього, відповідала лише правду, але "поліграфша" сказала, що в мене проблеми. Можу багати писати про те, як сильно не сподобалось на поліграфі, який це стрес для людей, і який це дивний процес, але суть не в цьому. Через кілька днів подзвонили і сказали, що їх директор у відпустці і тому результати будуть через тиждень. Але мені так ніхто й не подзвонив! Вирішила згадати про своє існування і подзвонила сама 13 березня до Зінаїди Віталіївни( приймала співбесіду) на що вона відповіла: вже кінець роб дня, чому не подзвонили раніше і запевнила мене, що передзвонить в понеділок... Але ніхто не дзвонив!!! Отак проходить безкінечна та безрезультатна система співбесід в Приват банку! Дуже обурена!