Відгук про роботодавця «УкрБорг» Добавлен: 29.04.11 14:45

Основна назва: УкрБорг
Інші назви: UKRBORG
Адреса: Україна, м. Київ

Одно из наиболее динамично развивающихся коллекторских агентств на долговом рынке Украины.
Автор(-ка): adidas (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2010 г.
Дата звільнення: 2011 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Позитивною стороною безперечно є дружній колектив, котрий піднімає настрій щоденно та надихає на роботу!

тема про заробітну плату вічна ( невчасно, навіщо постійно обіцяти зп на певну дату, якщо цього не сталося ні в єдиному місяці за останніх півроку)На рахунок планів- відбивається заохочення їх виконання ще на початку місяця, але наше керівництво це прорахувало і на даний момент озвучення плану відбувається приблизно в 20-тих числах...про завищений план теж можна згадати( за мінімальну премію при цьому) теж мало мотивує..не завжди звичайно та не по всім портфелям..
вважаю керівника СС некомпетентним (суб"єктивна оцінка) брак досвіду та віку це виправдовує( по робочим моментам до нього можна навіть не звертатися(протилежно було з Пронькою) в "курсі справ" він тільки поверхнево та й не завжди..)
Питання розширення компанії шляхом збільшення персоналу, навіщо набирати на працю людей, якщо Ви не можете організувати відповідну кількість робочих місць та відповідну кількість Компетентних людей які б навчали нових робітників, а потім і визріває питання у вищого керівництва ДЕ ДОХОДИ????ЛЮДИ ОДНІ НЕ ЗАМОТИВОВАНІ ІНШІ НЕКОМПЕТЕНТНІ
можу порадити тільки одне! досить займатись дисципліною як в дитячому садку( а не в крупній фінансовій компанії) а налагодити справність всіх робочих моментів!!! (мотивації , планів, продуктивна робота аналітиків, які допомагають..) і люди будуть працювати на свій результат і повірте їх не буде за що штрафувати (хоча можливо в цьому і зацікавлене керівництво)