Відгук про роботодавця «ROSHEN» Добавлен: 28.10.15 17:14

Основна назва: ROSHEN
Інші назви: Рошен
Адреса: Україна, м. Вінниця, вул. Гонти, склади Рошен, цех новорічних подарунків

Крупнейший украинский производитель кондитерских изделий. Около 25% всех отечественных сладостей выпускается на фабриках предприятия – Киевской , Винницкой, Мариупольской и Кременчугской области 💘
Автор(-ка): Олександр Прокопенко (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: транспортувальник (тіпа карщик......)
Дата початку роботи: Жовтень 2015 г.
Дата звільнення: Жовтень 2015 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

намагання щось зробити - але з таким відношенням до людей - навряд щось буде путнє....

пропрацював всього два дні -
1. брали на посаду водій навантажувача, допитувались чи є в наявності посвідчення водія навантажувача - а по факту - ОБМАН - взяли самим звичайним вантажником, тільки назвали це транспортувальником, тьфу......
2. з керівництвом на робочому місці не познайомили, хто начальник, хто майстер????, всі ходять в однакових білих халатах без розпізнавальних знаків, хоча система ISO (якою вони так тішаться) це передбачає.
3. інструктаж на робочому місці не проводився - що куди складати - а десь там складай - а в кінці зміни якась мотя прибігає і кричить, що не туди склали полети з цукерками - смішно було на все це дивитись із сторони)))))))
4. на кожні двері вмонтовано перепускну систему - навіщо - ми ж по роботі там ходимо - дуже незручно і уповільнює роботу працівників.
5. на виході з цеху охоронець - дівчина-жінка!!! Як вона має общукувати чоловіків??? це був приємний прикол)))))))
6. все начальство пихате і корче з себе пупів земних)))) - а насправді обділені Богом люди - за прохідною розбігаються і в місті ховаються, оскільки совість то гризе їх за таке зверхнє ставлення до персоналу!!!
7. що це за графік такий роботи - на 7 годин ранку - і тут все робиться, щоб тільки на зло людям - бравіссімо!!!
Висновки - гидка і бридка контора!!!
Окремо відмічу охорону на прохідній фабриці по вул Гліба Успенського -
не знають елементарних законів - а люди ведуться - це я про огляд людей та їх особистих речей - це може робити тільки міліція та поліція у присутності понятих!!!! - Порошенко - те, що ти президент (навмисно з маленької літери), це не дає тобі права порушувати закон. Хоча ця біомаса, яка працює на Рошен, сама дозволяє, щоб з нею так поводились.
тьфу, гидота!!!