Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 13.11.15 17:37

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Ровно

Автор(-ка): Анна (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2015 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Реагують швидко

м. Рівне, Манхетен, 4 поверх
Сьогодні мене представниця цієї компанії зустріла біля Центру зайнятості, запропонувала зайти до них в офіс на співбесіду. Так, вони міжнародна компанія, яка займається оптовою торгівлею чогось-незрозумілого-секретного (оскільки мені конкретно нічого не пояснили). Не мала часу в той момент, погодилася, щоб мені перетелефонували. Під час розмови поставила їхньому менеджеру єдине питання: поясніть, що конкретно потрібно робити - суть роботи, обов"язки, графік. У відповідь не отримала жодної конкретики, лише водичка - потрібні працівники на різні посади, робота з людьми (а її не всі витримують), прийдіть до нас в офіс на безкоштовне навчання, яке триває по півтори години впродовж чотирьох днів. Я відмовилась йти до роботодавця, який не може по телефону мені пояснити, у чому полягає суть роботи і не пошкодувала. Жіночка на вулиці говорить, що на цій роботі оформлюють офіційно, а на сайті цієї компанії чорним по білому написано те, що вони не є роботодавцями і не вступають у трудові відносини зі своїми "дистриб"юторами" (ні, для мене не є пріоритетною робота по трудовій книзі, але починати спілкування із потенційним працівником із брехні - це низько). Рівняни, будьте обережні біля ЦЗ.