Відгук про роботодавця «РЛК Компани» Добавлен: 03.12.15 22:44

Основна назва: РЛК Компани
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Телефони: +380 44 2203958
Адреса: Україна, м. Київ

Крупная торговая компания, имеющая представительства более чем в 60 странах мира, стабильно развивающаяся на рынке; молодой и дружный коллекив, система мотивации, профессиональный и карьерный рост. Занимаемся продажей мультисистем по уходу за домом.
Автор(-ка): Сергій (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: менеджер з продажу
Дата співбесіди: Вересень 2013 г.

Немає

У 2013 ходив на співбесіду – залишилися не дуже гарні враження про цю «РЛК Компани». Почалося з того, що зателефонували і запропонували прийти на співбесіду, причому з допомогою маніпуляцій – «дуже терміново, приходьте тільки сьогодні, ми можемо тільки сьогодні». Жінка, яка інтерв’ювала, окреслила діамантові перспективи – і тренінги є, і план кар’єри на кожного співробітника є, і з/пл. від 10 000 грн. – а на моє пряме запитання, чи є в компанії люди, які стільки отримують – замість прямої відповіді почув, що вона сама, коли тільки прийшла в компанію, отримувала більше. А оскільки я проявляв іронію стосовно усього цього, то ця жінка-інтерв’юер … просто образилася (і в кінці співбесіди не стала виводити мене з лабіринтів офісу, а зробила вигляд, що розмовляє по телефону, і залишилася в кібітці-переговорці, так що мені прийшлось самому вибиратись на вулицю) – а це прояв грубого непрофесіоналізму.

Іще є декілька зносок по темі - http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=112470, http://www.1tv.ru/sprojects_utro_video/si33/p64960.

Судячи з того, що молоді люди майже натовпом проходять співбесіду, там велика текучка; свого сайту у цієї «РЛК Компани» немає; офіс – хто-знає де; оформлення неофіційне, отже, треба роботи висновки.

А усі ці хвалебні відгуки про них тут прямо на сайті просто смішно читати – хоч би посоромились такої примітивщини, співробітники від безнадьоги самі їх ліплять.