Відгук про роботодавця «Рекламастер» Добавлен: 11.10.16 13:36

Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: +380(044) 360-69-36 : 0674403917
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Марко Вовчок 16

Изготовление рекламной продукции
Автор(-ка): Сергій (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Зварювальник
Дата початку роботи: Вересень 2016 г.
Дата звільнення: Жовтень 2016 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Гарний офіс в стилі лофт, але без туалету.

Шарашкина кантора!!! Обіцяли одне а по факту заплатили інше.
Оплата за виконану роботу, ставка нульова, соц пакету немає, роботи немає! за неділю два "проекта" максимум і змушують сидіть в холодном "цеху" з 9:00-18:00.
Коли влаштовувався показали проект за виготовлення якого було написано і сказано 900грн., що було нормальной середньой вартістю за заварний вузол (50грн), в подальшому давали проекти без вартості, аргументуючи це тим що погано розбираються в програмі. Короче кажучи в кінці місяця, Я м'яко кажучи АХ...Л, зарплата за виконані роботи була меншою в половину((((
На моє запитання чому за першу деталь було 900грн а за такі ж самі наступні 300-400грн (об'єми і ферми 4800*1415*986 - вимагали точності в діагоналях до 1мм з профільной труби 40*20*1,5)
:"Тому що вона потрібна була срочно!!!" Оригінальна відповідь((
А на запитання з відки вони беруть таку ціну по оплаті за виконані мною роботи, вони відповіли: "ми зателефонували знайомому зварювальнику і він нам сказав", для розуміння за деталь з профільной труби(20*20) 3800*1900*45, яка була розшита по діагоналях а кути були круглі як того вимагав чертєж, все це за було шліфовано і пофарбовано пішло на це два дні мені заплатили 350грн.