Відгук про роботодавця «Венкона» Добавлен: 10.03.17 10:36

Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Телефони: +38044 585 1331
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Автор(-ка): Алина (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: офис-менеджер
Дата початку роботи: Лютий 2017 г.
Дата звільнення: Березень 2017 г.
Стартова зарплата: $4000
Фінальна зарплата: $2500
Корисність відгуку: 0 - 2 = -2

привіт всім! З хорошої сторони були тільки пару людей. Аленка і Антон. Вони реально круті. На першому єтапі роботи допоги від них я отримала багато, подальше спілкування теж було приємним. Все, на цьому хороше закінчується!

Директор хам! Майже нічого не пояснивши по роботі вони мене садили за робоче місце, наш бугалтер вела себе зі мною наче я тут ніхто. Коли я потребувала допомоги ( не працював 1с ) директор не допоміг. А на мій 2 здвінок сказав бугалтеру " она что думать не умеет" ! Коли техніка виходила з ладу то її робити повина була я, на те що я не можу сама це робити чула хамство! Наш лікарь повинен був все робити, або менеджер. Коли я була на співбесіді то мені сказали про невеличкий склад, робота в 1с і обовязки офіс-менеджера! По факту коли я там трішки пропрацювала то зрозуміла шо за 4 тисячі вони хочуть мати 3в1 офіс-менеджера, кладовщика( відповідальність за всю продукцію, збирання заказів з офіса 20-22 в день, ведення складу в 1с), бугалтера ( прийом грошей від курєра( 4 чоловіка) і від менеджерів, видача грошей на "росходи" , переміщення залишку на директора.) 2 дні я працювала без ноутбуку! А на мої дзвінки Павел нічим не допомогав, на мої прохання привезти його було сказано " попроси у кого-то ноутбук, например у менедера, у нее не так мого роботы" Також інший директор Анна любила приходити і давати інші задачі: збігати в машину по її речі речі, замовити мультиварку своїм рідним і т.д.! Відношення директорів до прациіників там нікудишне.