Відгук про роботодавця «ПП ТПК Арсен» Добавлен: 04.08.17 15:33

Інші назви: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Телефони: (0362)62-20-10,
Адреса: Україна, м. Ровно

Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.
Автор(-ка): Оксана (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Серпень 2017 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Немає

Була тільки на співбесіді, але цього вистачило... абсолютно підтримую попередній відгук щодо абсурдного зазначення в анкеті місць роботи родичів, включаючи не тільки чоловіка/дружину, а і батька, матері, сестер, братів. Якась нісенітниця! Директор Тетяна Миколаївна хвора на всю голову людина, тільки неповажаючі себе люди можуть працювати під її керівництвом. Вона в буквальному смислі слова зверхньо і принизливо зі мною розмовляла, вона там щиросердно образилася на мене за те, що я в свій час стояла на обліку на біржі зайнятості, ніби то зі своєї кишені платила мені допомогу по безроьіттю... вичитувала мене як вчитель учня, я просто в шоці. А потім, коли я відмовилась слухати весь її хворобливий монолог, бігла за мною і ще услід щось патякала... ось така дивна поведінка керівника компанії. Але на хворих не ображаюсь, щиро шкодую за витраченим мною часом на цю так звану співбесіду і ... бензином, що витратила на поїздку до Арсена. Шановні шукачі роботи, не витрачайте свій час на цю компанію, такий директор не дасть нормально працювати(((