Відгук про роботодавця «voohoo» Добавлен: 21.09.17 00:45

Основна назва: voohoo
Інші назви: колл-центр, аутсортингова компанія
Телефони: 0504136557 0688210487
Адреса: Україна, м. Тернопіль, Білогірска

Позиціонує себе як аутсортингова компанія
Автор(-ка): Оля Правдолюб (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: оператор колл-центру
Дата початку роботи: Травень 2017 г.
Дата звільнення: Серпень 2017 г.
Стартова зарплата: $150
Фінальна зарплата: $80

Vohoo- це підпільна контора, а-ля колл центр (хоча з виду все правдоподібно), де практично завжди йде набір нових операторів колл-центру, яким обіцяють золоті гори, а в результаті не доплачують 50% зарплати, або взагалі кидають, як це трапилось з кількома моїми колишніми співробітниками. Ця контора позиціонує себе як посередник який співпрацює з НовоюПочтою, Авіалініями України та Міст Експрес. Вони наймають людей,які вивчають інформацію щодо роботи вищеперечислених компаній та працюють операторами - відповідають на дзвінки клієнтів Нової Почти ітд.Працюють оператори по 7-11 годин щодня, як хто.Особисто мені обіцяли зп- ставка 4000грн, плюс відсотки. Жодного місяця я не отримувала більше ніж 2800- і завжди знаходились безліч причин і нюансів чому так, а моїм напарникам кільком взагалі після їх звільнення не виплатили зарплату за останній місяць роботи і пояснили це якоби тим, що Нова Почта не захотіла їм платити. (Хоча це тупа відмазка захланного начальства, яке і так знає що на Новій Почті людина самостійно нічого не добється, так як винаймала її на роботу VooHoo) Одним словом- це розвод, кидалово, орієнтоване на наївних людей та студентів. Власниця- Марія Петрівна , відкрила офіс для лохів в Тернополі та в Києві. Люди, обходьте цю контору стороною, тому, що організували це все брехливі і наглі люди, які за гривню подавляться

- Завишені вимоги, яким навіть "обіцяна" зарплата не відповідає
- Обман, недоплата зарплати, кидання людей на гроші
- Не офіційне працевлаштування, нелегали