Відгук про роботодавця «CVG Украина» Добавлен: 16.10.17 14:47

Інші назви: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (032) 232 65 32
Адреса: Україна, м. Львів, вул. Зелена 301

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: монтер
Дата початку роботи: 2013 г.
Стартова зарплата: $230
Поточна зарплата: $155
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Тепло в приміщенні, вчасна виплата ЗП, внормований робочий день, хороший робочий колектив.

Шановні працівники!
Хочу Вам нагадати, що завтра має бути страйк. Якщо ми не станемо, то ніякого підняття заробітної плати не буде. Директора хочуть переговорів з представниками у своєму кабінеті, тільки для того щоб пройти аудит. Після аудити вони лиш посилять правила строго режиму на виробництві щодо нас. Ми зарплату за 4 тисячі знайдемо , а вони за 20-50 тис навряд. Що ми на сьогоднішній день маємо:
- 2 директора( був 1);
- 4 майстра і п'ята Мар'яна - не відомо до якого проекту відноситься( було 2 майстра).
Всіх кого вигнали з інших робіт - прийшли до нас. І на весь цей непотріб ми робимо!!!
-Бригадири - ХАМОВИТІ. Майже всі майстри БЕЗ ОСВІТИ. Директора на виробництві - без мінімального знання ЕТИКЕТУ ТА МАНЕРИ ПОВЕДІНКИ до людей,що працюють на виробництві(не вітаються! Хоча є і приємні винятки);
- Учнів беруть на ту ж саму ставку, на яку ми працюємо роками.
Про нас:
- Нам розказують тільки про обов'язки, а про права - ні;
- Відпустка одна примусова літом, а друга - також примусова, коли дозволять;
- Кожен день простій роботи, який не оплачується;
- Відсутність медогляду, який би був доречний і виявив багато захворювань на ранній стадії;
- Ранковий довіз - відсутній(деякі працівники добирається двома маршрутками в одну сторону);
- Протягом зміни, під час стоячої роботи не дозволяється відпочинок;
- Зарплата не відповідає нашій ручній роботі.
Можна ще багато писати,але результату не буде. Закликаю до завтрашнього страйку без переговорів!!!
16.10.2017