Відгук про роботодавця «Родинна ковбаска» Добавлен: 03.05.18 15:23

Основна назва: Родинна ковбаска
Інші назви: Барком
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Львів

«Родинна ковбаска» – це львівська сімейна компанія, яка 25 років працює за принципом повного циклу виробництва. Він починається на полях, де вирощуються зернові, продовжується на тваринних фермах та виробництві з переробки м'яса і завершується на полицях продуктової роздрібної мережі та у службі доставки «Родинної Ковбаски». Наразі мережа «Родинна ковбаска» нараховує 160 магазинів в 9 областях України. Гасло компанії: “Своє. Свіже.”
Автор(-ка): Юрій (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: категорійний менеджер
Дата співбесіди: Квітень 2018 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

___

Був на співбесіді. Перший етап, з кадровим менеджером - Мілана. По запитаннях достатньо професійно (правильні запитання по спеціальності, без зайвої інформації і некоректних запитань). Співбесіда російською, у Львові.
Пообіцяла подзвонити для організації зустрічі з безпосереднім керівником.
Дзвінок отримав за тиждень і був запрошений на 2 етап співбесіди.
Прийшовши на зустріч, мене провели до головного офісу компанії і попросили зачекати кілька хв. Через кілька хв, менеджер з персоналу (Мілана), вийшла і запитала, чи не міг би я прийти завтра. На що я відповів, що завтра мені не цікаво.

Моє враження:
1. Не надто компетентний відділ HR, котрий відразу дає зрозуміти, що жодної зацікавленості у здоровій атмосфері колективу, належного рівня корпоративної етики у них просто не має. "Це люди-роботи, котрі шукають таких самих людей-роботів, за що отримують якусь оплату"
2. Керівник, котрий домовився про зустріч/співбесіду, і без попередження відмовився від неї, це або: 1) не дуже організована людина, 2) людина, котра не шанує/цінить час іншої людини (або перше і друге разом).
Знаючи хто є власником компанії, і трішки ранньої історії становлення на ринку, я б не хотів працювати у такій компанії. (хоча до співбесіди була надія, що після реорганізації підприємство зміниться у кращу сторону.