Відгук про роботодавця «G4S» Добавлен: 02.06.18 00:26

Основна назва: G4S
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Електроніка, побутова техніка
Адреса: Україна, м. Київ

Всё соответствует договорённости, работа полностью официальная, зп белая, так что я спокоен, что на пенсию у меня капает. Я доволен что платят вовремя и особенно, что могу чувствовать себя уверенным в завтрашнем дне, так как компания международная и всё на высоком уровне и по стандартам. Привёл сюда троих друзей)
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2018 г.

Ще років 10 тому, про G4S можна було писати, чи говорити лише позитив, але нажаль все змінилося... Правда є плюс, це дівчата з відділу кадрів, допомога від них якісна, та професійна.Керівництво компанії, п. Козленко має цінувати та преміювати хороших спеціалістів, а саме пані Світлану, та пані Наталію.

Нажаль, але це факт. Компанія втрачає свою позитивну характеристику на теренах України. Зарплати, як би це культурно описати... мізерні, мало того відряджувальні начисляються по різному,сьогодні ти отримаєш 180/доба,завтра 25-30 грн доба..., все підбивається до зарплати відносно годин, так би мовити що все "по закону було". Чесно кажучи десятиліття мого життя, це марно втрачений час, в компанії яка не цінує своїх співробітників. Звільняючи з GAS, чуєш від ...., одного типу "керівника" тобі назад дорога закрита, а дякую за 11 років, почув лише від дівчат з відділу кадрів. Шкода, що керівництво G4S в Україні, залишаються керівниками лише на папері.