Відгук про роботодавця «тікетс.юей» Добавлен: 12.06.18 16:51

Інші назви: tickets.ua
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Адреса: Україна, м. Львів

продажа авиабилетов
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2014 г.

Непогана зп. Комфортний офіс

Риба гниє з голови. Давно пора власникам компанії перевірити діяльність керівників департаментів, тім-лідів. Вони були б вражені від того, що робиться в FSO. Оксана Євгенівна- яскравий приклад, просто хрестоматійний, для вивчення ефекту Даннінга — Крюґера. Як може людина, яка не працювала в ГДС керувати такими відділами як ріфанди, виписка, інволюнтарі? Давати безглузді вказівки. Давати авторизацію, а потім відмовлятись від своїх слів? Своїх думок, ідей не має. Видає на-гора слова, фрази, вислови, думки Вітюка як свої.
Своє правління почала зі звільнення найсильніших і найдосвідченіших агентів на ріфандах тільки тому, що ті дозволили собі непогодитись з нею в її "реформах". Людина абсолютно не розуміє в тій роботі, при цьому постійно змінює КПІ. Думає, що нова мітла має мести по-новому? До чого вона докомандувалась, змінивши КПІ на 20 пунктів на виписці в 2016 році? Безкінечні попадалова, безкінечні рахунки агентам. Сумарно за 3 роки роботи при іншому керівнику агенти не отримали стільки рахунків, скільки за рік з нею. Лише в березні 2018 подивитись. Самих косячних згодом підвищує до супервізора відділу.(незважаючи на відверто нікудишні показники : незнання програм,команд, атестації, щомісячні КПІ, ті ж таки вльоти.
Постійний булінг тих, хто не вгодив. Постійні метафори чи то ультиматуми :" Шось не подобається, йди працювати в Арсен або на Фуджікуру." Департамент працює в атмосфері постійного терору, заляканості, змови. Ну яке право має директор департаменту викликати підлеглого " на ковьор" і допитувати, чому той не хоче скидатись на привітання мужчин з Днем захистника вітчизни"?
При тому дуже лояльне відношення до своїх подруг. Тим вльоти закриваються на раз-два, не особливо при тому приховується той факт. Постійні посиденьки в кабінеті з подружками, неможливо попасти на аудієнцію (щоб підписати заяву на відпустку треба спроб 10 зробити без перебільшення), бо Оксана Євгенівна зайняті перемиванням кісток. Плітки - це наше все. Після так званої оптимізації вважає нормальним поливати брудом тих, кого звільнила, при чому на загальних зборах відділу.
Кумівство при прийомі на роботу. Прийняла на роботу сестричку без досвіду роботи, всю компашка Вітюка. Вся общага, Пасічна 22, це- бомонд, нєпрікасаємі. Скількох відверто слабких агентів "тянули" по півроку, бо ті не могли скласти прохідний тест, міняли по 2-3 ментори, звільняли для них місце,скорочуючи агентів, які пропрацювали декілька років.
Одним словом, залишились ті, хто навчився і погодився працювати за схемою:" Ти-начальнік, я-дурак". Та й в тих чаша терпіння вже переповнюється.