Відгук про роботодавця «Дверной Олимп» Добавлен: 07.08.18 10:56

Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Телефони: 044-221-28-66
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Ірпінь

Компания Дверной Олимп уже более 9 лет успешно работает в сфере дверного бизнеса (оптовая и розничная торговля входными и межкомнатными дверями)
Автор(-ка): Валентина (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Контролер
Дата початку роботи: Червень 2016 г.
Стартова зарплата: $3500
Поточна зарплата: $6000
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Вже більше 2 років я працюю в компанії "Дверний олімп". Я задоволена, що працюю саме тут, адже тут належні умови праці, хороша та найголовніше що вчасна заробітна плата, дружній колектив. Компанія "Дверний олімп" не зупиняється на досягнутому, вона постійно розвивається. Коли я тільки почала працювати тут було лише 6 магазинів, уже їх 17, а це значить що "Дверний олімп" набуває стрімкого розвитку. Зростає кількість магазинів - зростає число робочих місць. Велике спасибі і керівництву компанії і всім її співробітникам за взаємодопомогу та взаєморозуміння. Я ще жодного разу не пошкодувала, що колись вирішила працювати тут, і від себе бажаю компанії "Дверний олімп" посісти на вершині Олімпу, зайняти там стабільну позицію і робити кожного клієнта, що звернувся до нас, щасливим.

Все хорошо