Відгук про роботодавця «Техника и технологии» Добавлен: 27.09.18 14:29

Основна назва: Техника и технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Адреса: Україна, м. Кіровоград

С\х техника
Автор(-ка): Компанія «Техніка і технології» (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Липень 2009 г.
Стартова зарплата: $120
Поточна зарплата: $400
Корисність відгуку: 0 - 3 = -3
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Увага, безпрецедентний конкурс від ТОВ «Техніка і технології»!!!
Плюси
Шановні аналітики, оцінщики, стратеги, копірайтери і тролі!
Бажаючі проявити себе і заробити!
Витрачайте свій час ефективно!
Конкурс оголошений нашою компанією 11 січня 2018 року "Відгук про ТіТ" продовжується і 15 грудня 2018 року відбудеться визначення перших переможців!
Щоб вдосконалитися та згенерувати шикарні ідеї з народу, ми визиваємо на себе конструктивну критику.
Переможці визначатимуться в номінаціях:
"Найбільш похвальний відгук"
" Найбільш критичний конструктивний відгук",
"Найбільш суттєвий корисний відгук",
Деталі у нас на сайті за посиланням http://t-i-t.com.ua
та за шляхом посилання на наш сайт з інформацією про конкурс
Переможців чекають чудові призи: книжки, світові бестселери (самі їх читали, бо такі є в корпоративній бібліотеці ТіТ)! Найкращі ідеї та пропозиції будуть впроваджені в роботі компанії.

Звертаємо увагу!!!
В конкурсі можуть приймати участь будь-хто в т.ч. професіонали та дилетанти, ті хто з нами мав справи і ті хто не мав.
Але до участі приймаються лише роботи тих авторів, які напишуть відгук та нададуть пропозицію як вони б вдосконалили роботу та із зазначенням автора, номера телефону і зворотної адреси.
Пишіть по суті! До конкурсу будуть допущені роботи в яких є правда і раціональність та конструктивність! Конкурс не для слабаків і пустословів!
Відгуки про роботу компанії приймаються регулярно в письмовому вигляді за адресою: 25009, Україна, .м. Кропивницький, вул.. Соборна, 22, оф. 103 та на електронну пошту [email protected]
Переможці визначаються щороку разом з переможцями конкурсу "Намалюй свою мрію" щороку до 15 грудня та 15 червня.
Приймайте участь !!!

Наперед дякуємо! Успіху Вам !

Примітка
Ми єдині, з більш як 250 компаній працюючих в нашій тематиці, які не побоялися провести конкурс по відгукам про компанію "Відгук про ТіТ", знаючи наперед як боляче чути про свої помилки та важко відбивати інформаційні атаки тролів слабаків конкурентів невдах та заздрісників.
Нам важко з всім цим справлятися. І як завжди в складнощах є плюси – ми інформовані, стаємо сильніші, ростемо!
Направляємо всім впевненим і сильним посил - попробуйте провести такий проект в себе! Відносно компанії чи себе! Попросіть відгуків і проведіть конкурс, як бачите - буде цікаво !!!