Відгук про роботодавця «Флюгер Пласт» Добавлен: 14.10.18 20:47

Основна назва: Флюгер Пласт
Інші назви: Інтернет-магазин "Флюгер Пласт"
Телефони: +380 964 090 265
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Львів, Героїв УПА 73, Героїв УПА 73

Наше підприємство займається виробництвом і реалізацією вентиляційного та опалювального обладнання: побутових і промислових вентиляторів, опалювальних котлів газових та електричних, труб для каналізації, холодного і гарячого водопостачання. Головну увагу ми приділяємо якості та безпеці товарів. Багаторічні традиції, найвища якість продукції, вдало підібрана команда консультантів - це той рівень обслуговування, на який Ви можете розраховувати, звертаючись в ПП "Флюгер Пласт". З 2002 року ми - офіційний ексклюзивний представник таких торгових марок: -Hardi; -Bahcivan; -Kospel; -Viessmann; ... »
Автор(-ка): Андрій Марчук (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Администратор
Дата початку роботи: 2017 г.

В магазині "Флюгер Пласт" в першу чергу дуже привітні співробітники, вони не тільки допомагали мені під час стажування, але й ділились власним досвідом. Цей магазин продає якісну та офіційну продукцію та також має своє виробництво - "Fluger", яке нічим не поступається європейським виробникам.

Магазин знаходиться за адресою: місто Львів, вул. Героїв УПА 73, це трішки далеко від центру, тому мені було не зрочни добиратися до роботи.