Відгук про роботодавця «Техника и технологии» Добавлен: 18.10.18 09:38

Основна назва: Техника и технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Адреса: Україна, м. Кіровоград

С\х техника
Автор(-ка): Компанія «Техніка і технології» (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Липень 2009 г.
Стартова зарплата: $150
Поточна зарплата: $1600
Корисність відгуку: 1 - 5 = -4
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Шановні друзі!
Ексклюзивно для читачів цього сайту відповідь на писанину.
З метою реально вирішити реальні проблемні питання та відбити інформаційну атаку сектантів
пишемо наступне:
Ми впевнені, що розумна людина зуміє відділити істину від пилу.
Є приказка " Чем сильнее и ярче личность, тем больше псов лают на нее от бессилия и зависти"
Цим все сказано. Ми багато зробили і зробимо. Поїдьте по містах, подивіться на розробки , висаджені дерева та інше.
Сертифіковані ISO 9001, №1 по діловій активності в 2017 році, №1 по якості обслуговування клієнтів 8 разів поспіль 2015-2018 рр., 11 соціальних проектів, 6,5 тисяч дітей прийняло участь в наших конкурсах, більше 200 тисяч висаджених дерев та інше.

Ми живемо своїм життям з радостями і проблемами, які завжди були і будуть.
Радуємося радостям - проблеми вирішуємо

Є істина: 1. немає відгуків про компанію, або вона мертва, або чистять відгуки, 2. є до 100 відгуків, компанія неглобальна і в неї відсутнє ділова активність, або в неї реальні проблеми,
3. більше 100 відгуків - компанія переходить в групу глобальних, активних і добре відомих на ринку
Тому ми вдячні всім хто пише, бо хороше конкретне нас робить великими і відомими, а погане сильнішими і відомими, адже "зірки" часто пишаються скандалами, це розкручує їх.
Завірямо Вас, все нам піде на користь, а проблеми - ми використаємо для РОЗШИРЕННЯ СВОЇХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Пишіть більше , ми раді! Ми ж, хочемо конкретики і діла:

Якщо Ви конкретна людина,
клієнт, перевізник, постачальник, банкір, стратег - і у Вас є конкретне до нас питання,
звертайтеся напряму, пишіть листи, зобідили ми Вас - звертайтеся до суду !!!
Це буде конкретно і по ділу. Це не розглагольствувать, а вирішувати питання
Ми впевнені, що Ваші питання вирішаться!

Якщо Ви шукаєте роботу, прийдіть поспілкуйтеся з живими людьми, що давно чи недавно долучились до компанії, перегляньте наш сайт там є реальні підтвердження зробленого
Якщо Ви співробітник і Вам не подобається робота в компанії - звільняйтесь, не будьте садомазохістом, не мучайтеся! Ми Благословимо Вас!
Якщо Ви співробітник, що звільнився і ми щось не так зробили, і Ви несправедливо зобіжені - звертайтеся до суду , відновіть справедливість!
У нас «біле» підприємство, «білий» облік, є всі документи - можна дотриматися законності.
Також можете почати жити своїм успішним життям, досягати успіху і писати в соцмережах про свої реальні успіхи з викладуванням фото що підтвердять Вашу велич
Якщо Ви свідомий і в Вас реальне питання, то зробите як написано вище.

Проте є ті хто нас бояться і тремтять перед нами за успіхи, досягнення , силу, мудрість і майбутнє
Пишучи єресь вони таким чином дореалізовуються

Тому
Якщо ти той, ціль кого шкодити, бо образи на своє митарство і заздрість за чиїсь досягнення
ти сам чи за завданнями керівництва з Миколаєва і Києва пишеш єресь
представляючись анонімом, чи Валерою, Петьою, Максимом чи Олегом (іменами тих хто ніколи в нас не працював) та іншими видуманими персонажами, ,
будучи реальним тролем, брехуном, наговорщиком і сектантом з своїми подібними колегами
то для тебе наше послання наступне
-тобі самому не гидко це все писати ?????????
- ти відчуваєш якесь задоволення? Ти так реалізовуєшся? Ти зациклився?
Послухай, ти вже не "зірка", перший раз написав, ну можливо комусь це було цікаво, зараз все вже заїздилося
відвянь, ну вже смішно і гидко це лаяння та незадоволення читати, одне і те ж, заїжджена пластинка !
Ну ладно, написав єресь перший раз 8,6,4,2 місяці назад, можливо те написане, якось і зашкодило нам,
якийсь співробітник не прийшов чи ти сказав комусь щоб почитали на сайті як у нас все погано і хтось з контрагентів злякався і з нами не став працювати,
зараз це вже не актуально
Пройшло дуже багато часу, і вже нецікаво одне і теж переварювати
Придумай щось цікавіше і нас це буде розвивати!

а, і за гріхи, бо наговори то гріх - сходи в церкву помолися! Здоров'я більше буде!

Дай Бог тобі Здоров'я!