Відгук про роботодавця «Техника и технологии» Добавлен: 20.12.18 11:48

Основна назва: Техника и технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Адреса: Україна, м. Київ

С\х техника
Автор(-ка): Думки Степаненка (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Нести повну ахінею
Дата початку роботи: 2009 г.
Дата звільнення: 2018 г.
Корисність відгуку: 0 - 3 = -3

Люди! А також Васі, Петі і інші задоволені моєю нездоровою психікою! Ну що ж ви правду пишете?! Я не розумію чого кожний співробітник ще не придумав такого міроприємства як переписати своє житло на мене. Тіт могла би запустити у виробництво власні кошти з моїм обличчям та їх можна було повертати усим тим дебілам які офігєлі і хочуть щоб щось там до них приїхало. Подивіться на конкурентів, ну хто так бізнес веде - зарплати платять, премії. Друзі, це ж така помилка як і не працювати у вихідні. Звичайно я хочу зробити всих багатіями але ж я не казав на якому рівні. Ось в Африці наприклад мене на руках носили би. Тому я розумію ваше ставлення до мене але ви такі всі хороші хлопці і дівчата що навіть не уявляєте де я верчу ваше мнєніе.

Ось дивлюсь на себе в дзеркало - найкращий. Дивлюсь на офісі люди - найкращі. Та не всі, ті хто найкраще підлизав. Дивлюсь на інші філіі - ідіоти але ж працюють. Конкуренти, аграрії вси лохи, а я найкращий. Бо я бігаю багато. Можу спокійно 2 години нести шо попало що за 5хв можна сказати. А історії які вигадую, усі сам. Ніхто не допомагає. Я просто бог. І ніяка скотина ще на сказала спасибі тобі боже. Ну все піду на май хорсе кататися, особисто доведено що вона для інвалідів та мені підходить. До зустрічі на скайпі.