Відгук про роботодавця «Коллекторское агенство "Фактор"» Добавлен: 11.01.19 18:38

Основна назва: Коллекторское агенство "Фактор"
Інші назви: КА "Фактор"
Адреса: Україна, м. Київ, Ул. Шамрыло 4-а

Полный цикл взыскания задолженности
Автор(-ка): Михайло Борговий (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Инспектор досудебного взыскания
Дата початку роботи: Вересень 2018 г.
Дата звільнення: Січень 2019 г.
Стартова зарплата: $140
Фінальна зарплата: $230

Як тимчасовий заробіток краще супермаркета

Шукав підробітку до сессії. Знайшов цю постійну роботу, суть така - ви оператор і ваше завдання дзвонити боржникам.
Тобто ви не самі двзоните а програма сама набирає а ви ведете переговори і вмовляєте сплатити.
Або погрожуєте різними карами небесними коли боржник пручається - а вони на статеві органи вас посилають і криють.
Територіально їхати трошки від метро почайна через зеніт. Чемний менеджер з персоналу - багато чого
вам буде красивого казати під час рекрутування - байки усіляки. Насправді все десь наполовину гірше
На сайтах вакансію пишуть що зарплатня 8000 - це не так, ставка близько 5000 і більшість операторів стілько й отримує перші
кілька місяців роботи - більшість кілька місяців і працюють і звільняються
Заробити бонуси за стягнення дуже складно, боржники нащі - бронєлобие хітросдєланниє жлобяри, одразу вас матєрят з упомінанням вашої матері та інших святих.
Пишуть що оформлєніє єсть та лікарняні - це теж не зовсім правда, лікарняні не більше тижня на квартал, оформлєніє тільки
для прібліжонних супервізорів та тімлідів. Особисто моя колега що звільнялась на місяц раніше отримала чисту трудову і я теж зараз отримав. Ще питання як забрати останню зарплатню тому що можуть цирк зробити. З іншої групи дівчині так ще не виплатили останню зп за листопад, дівчина з дуже бідного села - мати на селі робе а тато в операції на сході - дівчині немає за що платить гуртожиток в столиці щоб навчатись у внз а вони їй басні
розказують шо ото до карти грощі не доходять з вини банку - мовляв ми все відправили вже давно пиши заяву в банк при тому
що вона була гарним оператором не мала штрафів за розмови була чемна зі всіма і в неї мова нормальна була а не суржик
Як до них ще не прийшла трудова інспекція та податкова це взагалі загадка тому що за місяц звільнилося більше десяти
операторів і стільки же стали новими операторами і кожного намагались на чомусь кинути та штрафувати