Відгук про роботодавця «"Юрия Фарм"» Добавлен: 05.02.19 16:54

Основна назва: "Юрия Фарм"
Інші назви: ООО "Юрия Фарм"
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Телефони: (044) 275-92-42, 275-01-08
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Житомир

Фармация. Производство лекарственных препаратов.
Автор(-ка): Толя (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Серпень 2018 г.

за кермо сів ще в армії, маю понад 30 років водійського стажу за плечима. Працював в свій час в АТП, коли вони на плаву були. Потім переганяв машини, був автослюсарем, водієм маршрутки. Не завжди вдавалося звісно працювати там де хочеться, та на ту зарплату, як хочеться. Після того як на останній роботі скоротили, чи нє як то правильно "оптимизировали штат" довгенько шукав роботу, бо предпенсійників не хочуть зазвичай брати ніде, то те таке. Донька взялася допомогти, привела в людський вид моє резюме, сфотографувала та направила по вакансіям. На трьох одразу відмовили без співбесіди, бо треба їм молодшого було. У Юрія-Фарм віднеслись нормально, дівчина уважно вислухала, подивилася документи, попитала щодо попередньої роботи, сказала, що зателефонує. Одразу думав, що ніхто дзвонити не буде, де там, та ні дійсно зателефонували та запропонували роботу. За декілька днів прийшов з усіма документами, написав заяву, все добре. Було дивно та й зараз приємно дивує, що є ще фірми, що нормально ставляться до робочих. Добре, що є такі як Юрія-Фарм, де головне досвід, а не вік працівника.

у мене лише позитивні враження від фірми. Гарні люди, нормальна робота, добре оплачується, є соціальні гарантії.