Відгук про роботодавця «Видавництво Terra Incognita» Добавлен: 17.02.19 17:36

Основна назва: Видавництво Terra Incognita
Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Телефони: 097 493 2060
Адреса: Україна, м. Львів, вулиця Миколи Коперника, 15, Львів, Львівська область, 79000

Автор(-ка): Мавка Лісова (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Продавець на Книжковому Форумі
Дата початку роботи: Вересень 2019 г.
Дата звільнення: Вересень 2019 г.
Стартова зарплата: $50
Фінальна зарплата: $30

Працювала в видавництві Terra Incognita на Форумі Видавців в 2018 році.
За домовленостями моє основне завдання полягало в тому, щоб стояти на точці продажу і консультувати людей щодо книг.

З плюсів була лише атмосфера Форуму Видавців і спілкування з клієнтами щодо книг.

Моїм безпосереднім начальником була жіночка по імені Флора. Флора Іткіна яка в популярній соціальній мережі підписана Flo Itkina (https://www.facebook.com/florentina.itkina).

Саме з нею ми домовлялися про умови роботи, завдання та оплату.
Під час телефонної розмови ми домовилися про оплату в 200грн/день та цитата: "щедрі бонуси за дотримання моїх порад по роботі та завдань". В результаті за 7 днів роботи повинна була вийти сума в 1400грн + бонуси, але про це пізніше.

Умови роботи?
8 годин + обід (про це теж пізніше). Всі 8 годин потрібно стояти на ногах. І це Вам повезло якщо Ваша точка всередені форуму, в моєму випадку це були палатки на дворі. Так, час від часу мене відправляли когось "підмінити" в інше видавництво (де я абсолютно нічого не знала ні про книги ні про ціни на них, за те мені дали чотири листки А4 зі списком книг та цін на них).
Так ось, в палатках в яких я була - з 9 до 12 постійний вітер (це ще дощу не було) і протяги. Після 12 сонце виглядає з-за будинку і настає тотальна спека яка триває до 17-18 години.

"Офіційний", завчасно обговорений обід триває 1 годину. АЛЕ за всі 7 днів мені не вдалося пообідати довше 40 хвилин. Так як зразу Флора телефонує з претензіями "Чого ти так довго", "Скільки можна їсти", "Терміново повертайся бо немає кому працювати"...
Щоб піти на обід потрібно телефонувати Флорі і просити піти на обід. В кращому випадку вона відповість: "Зараз я зателефоную комусь щоб тебе замінили і йди" а в гіршому: "Ой, зараз нема кому тебе замінити давай пізніше".

А ще найгірше, коли Флора неочікувано з'являється і починає критикувати навики продавця по типу: "А чого ти там стоїш, стань тут", "Вже другий день а ти ще не навчилася людям впарювати книги", "Ти що не бачиш що ці дві книги коли стоять разом дуже зливаються" і подібні демотиваційні фрази які відбиваються все бажання

Дуже цікави випадок ще був. Прийшла Флора і каже: "Ой, ти так тут сидиш в цій палатці. Йди собі 10 хвилин прогуляйся по Форуму, а я замість тебе тут посижу". Погуляла. Дві хвилини. Так як Флорі терміново треба було йти, як вона сказала, на побачення яке її "кавалер" неочікувано переніс на зараз.

Так ось.. Про оплату. Пам'ятаєте обіцяні 1400грн за 7 днів і бонуси? В результаті я отримала 850 гривень. ВІСІМСОТ П'ЯТДЕСЯТ ГРИВЕНЬ. А знаєте які аргументи звучали в мою сторону за фінальним столом? Увага, мініатюра як пані Флора розрахувується з працівниками:
таак, понеділок. пам'ятаю що тут було мало продаж і ти на обіді щось затрималася довго... [запис на листочку: +120]
вівторок.. ну вівторок був хороший, багато продаж * якоїсь книги * [запис на листочку: +200]
і так дальше. в один з днів взагалі написала +200 але закреслила і переписала +150 бо "ти собі дозволила на робочому місці чай пити". Без слів.

Результат самі знаєте.
Нічого конкретного не знаю про саме видавництво але про роботу від цього видавництва на Форумі Видавців все що знаю - описала. Висновки робіть самі.
Я не рекомендую працювати з Флорою Іткіною в межах Форуму Видавців.